Vyhledávání

Moto

Lukáš Pešek výborně - v Kataru třetí !!

10.3.2007 - Pražský závodník Lukáš Pešek s továrním motocyklem Derbi zahájil letošní mistrovství světa silničních motocyklů na stupních vítězů - třetím místem ve Velké ceně Kataru 2007.

Karel Abraham v Kataru havaroval

10.3.2007 - Karel Abraham odstartoval do dnešního závodu z 21.místa. Start se mu opravdu povedl a hned po prvních zatáčkách se pohyboval na sedmnáctém místě, bojoval ve skupině od čtrnáctého do osmnáctého místa a sedmnácté místo si udržoval.

Karel Abraham premiérově na Aprilii 250

Karel Abraham premiérově na Aprilii 2508.3.2007 - Po týdnu stráveném v Qataru a úspěšném absolvování IRTA testů zahájil Karel Abraham svůj první podnik letošní sezony na motocyklu Aprilia 250 LE RSW v Qataru.

Jakub Smrž v Austrálii v obou jízdách vyjel body !

7.3.2007 - Závodní víkend střídá závodní víkend ve velmi rychlém tempu. Katar vystřídala Austrálie a se stejnou rychlostí se Kuba Smrž zabydluje na čtyřtaktní scéně MS Superbiků. V sobotu si odbyl u protinožců premiérové Superpole a v neděli si pak připsal v obou jízdách další body. V té druhé dokonce už těsně za hranicí elitní Top 10.

V Austrálii Intermoto těsně za body

7.3.2007 - Na australském okruhu Phillip Island pokraovalo mistrovství svta supersport svým druhým kolem. Královéhradecký tým Intermoto Czech měl mezi 38 startujícími jezdci dvojnásobné zastoupení. Fin Tatu Lauslehto během závodu postupn předjížděl několik svých soupeřů, až se dostal na sedmnácté místo....

Mikšovský poprvé do Le Mans

7.3.2007 - Tomáš Mikšovský podepsal smlouvu se slovenským týmem Maco Moto Racing, v jehož barvách nastoupí do letošního mistrovství světa endurance.

Radomil Rous s Michalem Fillou do nové sezóny

2.3.2007 - Hodně rychle chtěl zapomenout na loňskou nepovedenou sezónu kralický motocyklový závodník Radomil Rous. Ten v premiérovém ročníku supersportů objel v barvách znojemského Klub racing teamu jen polovinu z plánovaných závodů a navíc po nepříjemných pádech přišel o oba stroje Yamaha R6. Ty letošní jsou už připraveny na testování i první závody seriálu Mistrovství České republiky, které se pojedou na konci dubna v Maďarsku.

Ondra Ježek bude mít v European Superstock 600 kolegu

28.2.2007 - Do své čtvrté sezóny vstupuje Gold Fren Team Erinac v rozšířené sestavě. Ke kmenovému jezdci týmu Ondrovi Ježkovi se letos přidá nadějný šestnáctiletý slovenský jezdec Tomáš Svitok. Oba pojedou na motocyklech Kawasaki ve specifikaci Superstock 600. Zatímco Tomáš bude mít k dispozici Ondrův ostrý motocykl z loňské sezóny, Ondra Ježek bude startovat na novém modelu ZX6R/P.

Intermoto do Austrálie s Lagrivem

28.2.2007 - Ve druhém závodě letošního mistrovství světa supersport se vedle finského jezdce Tatu Lauslehta představí v barvách královéhradeckého týmu Intermoto Czech francouzský dvojnásobný mistr světa motocyklových endurance Mathieu Lagrive. Jezdec, který v týmu absolvoval i více jak polovinu loňské sezóny, nahradí zraněného Williama de Angelise nejen v Austrálii

Intermoto Czech začal sezónu zraněním jednoho z jezdců.

26.2.2007 - Již v pátečním tréninku havarovala jednička týmu William de Angelis na olejové skvrně, kterou na trati zanechal motocykl jednoho z nováčků šampionátu. I přes bolestivé zranění sanmarinský jezdec do sobotního závodu nastoupil, tam však ve třetím kole havaroval a způsobil si vážnější zranění, které si namísto cesty do Austrálie, kde se jede další závod, vyžádalo cestu zpět do Evropy

Stránka 1 ...117 118 119 120 121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu