Vyhledávání

Moto

Mathieu Lagrive - v Anglii Pole Position pro český tým

31.3.2007 - Provizorní pole position ve třídě supersport dokázal pro český tým Intermoto vyjet Mathieu Lagrive – loňský Mistr svět endurance. Na anglickém okruhu Donnington Park, kde se tento týden odehrává třetí dějství Mistrovství světa superbike, panovaly velmi obtížné podmínky a jezdce kromě mokré dráhy trápila především velmi nízká teplota, která nepřesáhla během dne 8° C

Anglický Donnington Park o víkendu poprvé pro Intermoto

27.3.2007 - Evropská část supersportového mistrovství světa startuje již tento víkend na kultovním britském okruhu Donnington Park.

Rous s Fillou ve Španělsku společnmě testovali

27.3.2007 - První ostré testy před blížícím se začátkem nové sezóny mají za sebou oba dva jezdci Klub racing teamu Znojmo. Kralický Radomil Rous odjel společně s novým týmovým kolegou Michalem Fillou testovat do Španělska, kde strávili celkem deset dní.

Moto GP v Jerezu: Karel Abrahám má světový BOD !!

Moto GP v Jerezu: Karel Abrahám má světový BOD !!25.3.2007 - Abaja vybojoval v dnešním závodě první světový bod ve třídě do 250 ccm. Po opravdu podařeném startu, kdy se pohyboval na devatenáctém místě, nepřestal bojovat a přes jezdce před sebou se probojoval až na konečné patnácté místo.

Moto GP v Jerezu: Pešeka 14 tisícin sekundy od zlata !!!!

25.3.2007 - Pešek jezdil převážně na druhé příčce, zatímco první jezdil Maďar Talmasci. Asi deset kol před cílem se Pešek dotáhl na svého soupeře a četl jeho stopu. V posledním kole dokonce zaútočil a na cílovou rovinku vjížděl jako první.

Jerez - Abaja musel s bolestí ruky k lékařům

Jerez - Abaja musel s bolestí ruky k lékařům25.3.2007 - I přes stále bolavou ruku přinesl dnešní den trochu zlepšení. Počasí i nadále přálo.Celý tým, hlavně mechanici, udělali pro dnešní kvalifikaci maximum a motorka byla dobře nastavená

V Mostě se týden po truckách pojede také prestižní motocyklové IDM

23.3.2007 - V letošním kalendáři závodů, které se chystají na Autodromu Most, figurují celkem tři motocyklové podniky. Na začátku července to bude Mistrovství Evropy a na konci července Mistrovství ČR spojené s prestižním Alpe Adria Championship. Sportovně nejvýznamnější z nich však bude podnik Mezinárodního motocyklového mistrovství Německa IDM, který se chystá na přelom srpna a září.

DUNLOP čeká NEJDELŠÍ motocyklová sezona

20.3.2007 - Dunlop letos vyšle svůj tým techniků a mechaniků na více jak sto čtyřicet závodů po celém světě, aby dále obohatil impozantní listinu světových a národních titulů z roku 2006.

Úvodní podnik MS enduro 2007 míří na sever

13.3.2007 - O víkendu 17.-18.3. bude na severu Evropy ve švédském Östersundu ( 600 km nad Stockholmem) zahájen letošní seriál mistrovství světa v enduru. Při takzvaně winter enduro GP Sveden se nejlepší jezdci světa představí podruhé v historii světového endura. V mrazivých a sněhových severských podmínkách čeká na jezdce 56 km dlouhý okruh

MS silničních motocyklů bude v kompletně TV

MS silničních motocyklů bude v kompletně TV12.3.2007 - Tým Cardion AB Motoracing má hned dvě dobré zprávy pro fanoušky motoristického sportu: veškeré závody seriálu MS silničních motocyklů budou přenášeny živě na druhém kanále České televize a smlouva o pořádání Grand Prix v Brně byla díky novému titulárnímu sponzorovi prodloužena do roku 2011.

Stránka 1 ...116 117 118 119 120 121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu