Vyhledávání

Moto

Drsná ale úspěšná premiéra Michala Filly na zmoklém Hungaroringu

3.5.2007 - Pro vicemistra Evropy třídy dvoutaktních dvěstěpadesátek to tak byla po několika testovacích dnech v horkém španělsku a testu v Brně první opravdová výzva a prověření, jak dokáže zvládat pro něj nový čtyřtaktní stroj.

V holandském Assenu na MS Supersport i Intermoto.

V holandském Assenu na MS Supersport i  Intermoto.3.5.2007 - Tatu Lauslehto se v závodě oproti kvalifikaci polepšil o 9 pozic, Tomáš Mikšovský získal pozic sedm, přesto to týmu Intermoto Czech na zisk bodů nestačilo.

Tomáš Mikšovský týden po Le Mans v Assenu

Tomáš Mikšovský týden po Le Mans v Assenu3.5.2007 - Pouze pět dnů po dokončení náročného závodu 24 hodin Le Mans nastoupil motocyklový závodník Tomáš Mikšovský v holandském Assenu k závodu Mistrovství světa supersport. V barvách týmu Intermoto Czech zasáhl na motocyklu Honda CBR 600RR do pátého dílu tohoto prestižního seriálu šestistovek, kde nahradil zraněného Matta Lagriveho.

Radek Rous na úvod sezóny v Maďarsku zlatý před Fillou !!

1.5.2007 - Vynikajícím způsobem vstoupil do seriálu Mistrovství České republiky supersportů kralický motocyklový závodník Radomil Rous. Se svou Yamahou R6 dojel v zahajovacím závodě šampionátu v Maďarsku na prvním místě s půlminutovým náskokem na svého týmového kolegu Michala Fillu. Znojemský Klub racing team tak obsadil dvě ze tří míst na stupních vítězů.

Ve španělském Puerto Lumbreras se jelo MS v enduru

1.5.2007 - Sobotní etapu jezdci, kterých se nakonec postavilo na start celkem 115 (27-E1; 24-E2; 19-E3; 45-EJun), absolvovali za slunečného a teplého počasí (cca 20stupňů). Trať a především endurotest poznamenal vydatný déšť, který přišel v pátek navečer těsně po skončení technické přejímky. Voda se valila proudem všude a na mnoha mistech endurotestu pak doslova vytořila jezera.

Český MS Racing v Superstock vAssenu opět Top 10 !!

Český MS Racing v Superstock vAssenu opět Top 10 !!29.4.2007 - Za úspěšný lze považovat i další závodní víkend v holandském Assenu, kde Matěj Smrž po velmi vyrovnaném boji skóroval za sedm bodů díky deváté příčce v cíli a tím se v průběžné klasifikaci litrových Superstocků posunul již na 10.místo. O trochu méně se dařilo Barrymu Burrellovi

Kuba Smrž v Assenu vybojoval dalších 12 bodů !!

Kuba Smrž v Assenu vybojoval dalších 12 bodů !!29.4.2007 - Jedenácté místo z prvního závodu a deváté pak ve druhé jízdě znamenalo na Smržově oblíbené trati rozšíření jeho bodového konta o dalších dvanáct mistrovských bodů. Český jezdec by tedy mohl být spokojený, jenže není. Ve hře totiž bylo po dvou kvalifikačních dnech mnohem více.

Střídavé oblačno v týmu MS před Assenem

Střídavé oblačno v týmu MS před  Assenem29.4.2007 - Mezitím co Matěj Smrž se otřepal z hrozivě vypadajícího pádu, když havaroval ve stejném místě jako loni Valentino Rossi a nakonec dokázal dnes zajet 13. kvalifikační čas, tak pro Barryho Burrella vylepšení času zhruba o půl vteřiny znamenalo propad až na 33.místo na startovním roštu.

Letošní MS v enduru pokračuje ve Španělsku

Letošní MS v enduru pokračuje ve Španělsku29.4.2007 - Na jihovýchodě Španělska asi 250 km od Granady se po úvodní Winter enduro ve Švédsku sešli jezdci světového endura k druhému dvoudennímu podniku letošního šampionátu. Centerm soutěže je město Puerto Lubreras a zdejší pořadatelé připravili okruh asi 45 km dlouhý v místní hornaté krajině

Rouse i Fillu čeká úvod sezóny v Maďarsku

26.4.2007 - První závod Mezinárodního mistrovství České republiky v supersportech čeká o nadcházejícím víkendu kralického motocyklového závodníka Radomila Rouse. Jezdec znojemského Klub racing teamu se ve středu vydal na cestu do Maďarska.

Stránka 1 ...113 114 115 116 117 118 119 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu