Vyhledávání

Moto

Supermoto Honda den v Brně

10.5.2007 - Ve dnech 14. a 15.května 2007 je pro všechny majitele motocyklů Honda připravena akce plná adrenalinu a vůně benzínu. Příznivci této japonské značky se mohou svézt po závodní trati jak na vlastním, tak na vypůjčeném stroji Honda. Navíc mohou návštěvníci absolvovat kurz bezpečné jízdy na motocyklu.

V Albacete zastavila Mikšovského převodovka

V Albacete zastavila Mikšovského  převodovka10.5.2007 - Ke třetímu závodnímu víkendu v rychlém sledu nastoupil Tomáš Mikšovský na španělském okruhu Albacete. Po závodě 24 hodin Le Mans a po závodě Mistrovství světa supersport, to byl druhý ze závodů letošního světového šampionátu endurance. S novým týmovým kolegou, kterým se stal zkušený vytrvalec z Rakouska Thomas Hinterreiter, bylo cílem týmu Maco Moto Racing získat bodovanou pozici

Před hradeckým Intermotem první letošní cesta do Itálie

10.5.2007 - Před královéhradeckým motocyklovým týmem Intermoto Czech je první ze tří letošních cest do Itálie, na Monze se jede šestý závod Mistrovství světa supersport.

MotoGP po 41 letech české ZLATO !! Lukáš PEŠEK v Číně vyhrál !!

MotoGP po 41 letech české ZLATO !! Lukáš PEŠEK v Číně vyhrál !!6.5.2007 - Pešek vyhrál závod MS poprvé v kariéře. Díky tomu se navíc po čtvrtém podniku letošního seriálu MS v kubatuře do 125ccm posunul do čela průběžného pořadí !!! Vede jej o dva body před Maďarem Talmacsim.

MS enduro : V Portugalsku z našich nejlepší Vít Kuklík

6.5.2007 - Portugalská GP na jejíž start se v sobotu postavilo 91 jezdců dokonale prověřila fyzické schopnosti všech startujících. Po oba dva dny se jelo za slunečného a dosti teplého počasí. Ve stínu teploměr v neděli v poledne ukazoval 34,5 stupňů.

Karel Abrahám v Shanghai přidřel motor

Karel Abrahám v Shanghai přidřel motor6.5.2007 - Kája dnešní závod nedokončil kvůli technické závadě. V desátém kole se mu přidřel motor a Abaja tak skončil v boxech.

Karel Abrahám v Shanghai odstartuje až z šesté řady.

Karel Abrahám v Shanghai odstartuje až z šesté řady.6.5.2007 - Abaja dokončil dnešní kvalifikaci na 21. místě a do zítřejšího závodu odstartuje z šesté řady.

Mladí Karlové Pešek a Májek na maďarském Hungaroringu kolem desítky

4.5.2007 - Oba jezdci, Karel Pešek nr.28 a Karel Májek nr.37 se společně se zbytkem týmu přesunuli do dějiště již ve středu aby měli co nejvíce času a hlavně klidu na předzávodní přípravy. Bohužel se nedařilo, jak si vedení týmu představovalo.

MS v enduru zamířilo do kamenitých hor v Portugalsku

MS v enduru zamířilo do kamenitých hor v Portugalsku4.5.2007 - Do kamenitých Portugalských hor asi 50 km do středozemí od Porta se po Španělské GP přesunulo světové enduro k třetímu podniku letošního osmidílného seriálu. Pořadatelé připravili zázemí paddocku na asfaltovém povrchu hned vedle místního supermarketu Liedel.

První kvalifikační den v Shanghai Karlovi Abrahamovi moc štěstí nepřinesl.

První kvalifikační den v Shanghai Karlovi Abrahamovi  moc štěstí nepřinesl.4.5.2007 - První kvalifikační den na okruhu v Shanghai Kájovi moc štěstí nepřinesl. Ranní volný trénink dokončil Abaja na šestnáctém místě. V odpolední kvalifikaci se mu už tak nedařilo. Hned po prvních kolech vyjel z trati a poté strávil několik minut v boxu. Sedmnáct minut před koncem kvalifikace upadl z šestnáctého mí

Stránka 1 ...112 113 114 115 116 117 118 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu