Vyhledávání

Moto

Závod Superstock 1000 v Misanu přinesl dva body pro Matěje Smrže

Závod Superstock 1000 v Misanu přinesl dva body pro Matěje Smrže17.6.2007 - Horké Misano ležící kousek od pláží a Jadranského moře bylo zcela obráceným obrázkem předešlého mokrého závodu v britském Silverstone. Navíc to byl závod, který byl již po třetí po incidentu, kdy na trať vytekl olej z jednoho z motocyklu, již po třetí letos přerušen

1,088 sekundy scházelo Mathieu Lagrivovi v MS Supersport na okruhu Santamonica

16.6.2007 - Přesně 1,088 sekundy scházelo Mathieu Lagrivovi, jezdci královéhradeckého týmu INTERMOTO CZECH k dosažení pole position pro nedělní závod Mistrovství světa třídy Supersport na okruhu Santamonica v italském Misanu. Přesto však bude tento sympatický Francouz a dvojnásobný Mistr světa Endurance startovat z 18. pozice. Tak vyrovnaný šampionát Supersportů jako je ten letošní nepamatují ani ti největší pamětníci.

Druhá polovina MS supersportů odstartuje v italském Misanu

Druhá polovina MS supersportů odstartuje v italském Misanu14.6.2007 - Před královéhradeckým týmem Intermoto Czech je druhá z letošních tří cest na Apeninský poloostrov. Osmé kolo letošního Mistrovství světa supersport hostí italské přímořské letovisko Misano Adriatico, v jehož nedaleké blízkosti stojí okruh Santa Monica

Tomáš Mikšovský po čtyřech letech vrátil závodit do Trenčína

Tomáš Mikšovský po čtyřech letech vrátil závodit do Trenčína12.6.2007 - Po čtyřech letech se na Slovensko vrátily silniční motocyklové závody. Na místě, kde byl v roce 2003 organizován poslední silniční závod současných motocyklů (na Slovensku se dnes jezdí pouze závody veteránů), tedy na letišti v Trenčíně, se sešlo celkem 73 závodníků, kteří si své síly změřili ve čtyřech kategoriích. Tomáš Mikšovský v letošním roce nastupuje v barvách slovenského týmu Maco Moto Racing do světového seriálu vytrvalostních motocyklů.

Katalánsko pro Karla Abtraháma - 14. místo v cíli a další body !

Katalánsko pro Karla Abtraháma - 14. místo v cíli a další body !11.6.2007 - I když Kája nakonec dosáhl čtrnáctého místa a tedy dvou bodů, s jízdou spokojen nebyl.

Lukáš Pešek v Katalánsku pojede z druhé řady, Abrahám z páté

Lukáš Pešek v Katalánsku pojede z druhé řady, Abrahám z páté10.6.2007 - Super výsledek našeho motocyklového jezdce Lukáše Peška - provizorní pole position z páteční části kvalifikace do Velké ceny Katalánska - naše hvězda nakonec neudržela. Do nedělního závodu odstartuje "až" z druhé řady, konkrétně z páté pozice.

Karel Abrahám ve Španělsku zatím sedmnáctý

Karel Abrahám ve Španělsku zatím sedmnáctý9.6.2007 - Ranní volný trénink pro Káju znamenal pěknou 16 pozici. Odpoledne sice zlepšil čas, ale tento lepší výsledek stačil jen na 17. místo. I tak, vzhledem k tomu, že nejsme ani v půlce seriálu, je tento výsledek pokládán za úspěch.

Tomáš Svitok v Misanu pojede místo zraněného Ježka

Tomáš Svitok v Misanu pojede místo zraněného Ježka4.6.2007 - Gold Fren Team Erinac představí v italském Misanu Tomáše Svitka, který nahradí v závodě Mistrovství Evropy Superstock 600 zraněného Ondru Ježka.

Pešek v italské GP spadl těsně před cílem, Abráhám kousek od bodu

Pešek v italské GP spadl těsně před cílem, Abráhám kousek  od bodu3.6.2007 - Český jezdec Lukáš Pešek, dosud vedoucí jezdec třídy 125 ccm, dnes upadl ve zcela poslední zatáčce Velké ceny Itálie. Přišel tak o své vedení v mistrovství světa silničních motocyklů , když šestý závod sezony vyhrál Španěl Hector Faubel na aprilii.

Pešek v Mugellu pojede z druhé řady, Abrahám ze čtvrté

Pešek v Mugellu pojede z druhé řady, Abrahám ze čtvrté3.6.2007 - Náš závodník Lukáš Pešek odstartuje do Velké ceny Itálie "až" z osmého místa a tedy ze druhé řady. Na mokré trati v Mugellu se mu zatím nedařilo, jako v předchozích letošních závodech.

Stránka 1 ...109 110 111 112 113 114 115 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu