Vyhledávání

Moto

Abrahám v sobotu patnáctý

Abrahám v sobotu patnáctý1.7.2007 - Hlavní jsou časy jednotlivých kol, boje a celkový průběh víkendu. Myslím si, že jsem dnes opravdu bojoval, předjížděl a naopak předjetí vracel.

A-STYLE TT ASSEN - K.Abraham

A-STYLE TT ASSEN - K.Abraham29.6.2007 - „Na ranní trénink mechanici zvolili perfektní nastavení. S ničím jsem neměl problém. Odpolední kvalifikace se mi vůbec nepovedla. V Assenu je většina zatáček pravých a v každé z těchto zatáček mi hrozně klouzal zadek. Bohužel až po kvalifikaci jsme zjistili příčinu. Zvolili jsme na odpoledne nastavení z ranního tréninku, kdy byla ještě hodně zima

Mezinárodní mistrovství ČR motocyklů a Alpe Adria Cup

Mezinárodní mistrovství ČR motocyklů a Alpe Adria Cup28.6.2007 - Třídu 125ccm GP opustila esa v podobě Kalába (věkový limit FIM stanovený pro mistrovství světa a Evropy) a M.Šembery (přestup do superstocků), kvůli změně třídy se obhajoby titulu dobrovolně vzdal Němec Mayer. První závod na Hungaroringu vyhrál Prášek, na Paninoniaringu se však musel po problémech spokojit s šestou příčkou a na nejvyšší stupínek si vyskočil mladičký Kornfeil, předloňský minibikový mistr Evropy.

Královéhradecký tým Intermoto Czech se připravuje na brněnský závod Alpe Adria

Královéhradecký tým Intermoto Czech se připravuje na brněnský závod Alpe Adria27.6.2007 - V závodě třídy Superstock 600 bude barvy týmu hájil Patrik Vostárek, pro kterého bude brněnský závod testem před blížícím se závodem Mistrovství Evropy Superstock 600, jenž se na stejném místě pojede o tři týdny později. Se stejným cílem, tedy s cílem dokonalé přípravy strojů pro brněnský víkend WSBK, nastoupí v sobotu a v neděli do seriálu Alpe Adria Supersport William de Angelis a Mathieu Lagrive. Ovšem nebude to pouze tato dvojice, která bude v supersportech hájit modro-bílo-červené barvy největší české čtyřtaktní formace. S motocykly Honda CBR 600RR totiž nastoupí za Intermoto také Michal Vecko a Tomáš Mikšovský, kteří se pokusí týmu zajistit úspěch v republikovém šampionátu této třídy.

MotoGP v Anglii : Abraham se po pádech necítí dobře

MotoGP v Anglii : Abraham se po pádech  necítí dobře23.6.2007 - Typické počasí v Anglii přivítalo další seriál Grand Prix. V Doningtonu celý den pršelo. Silný déšť se střídal s deštěm slábnoucím a způsobil mnoho pádů ve všech kategoriích. Ani Kája nebyl výjimkou.

Ondra Ježek po vážném zranění po 89 dnech připraven na návrat

23.6.2007 - Přesně 89 dnů po své havárii na britském okruhu Donington Park, kde si zlomil lýtkovou i holenní kost, absolvoval Ondřej Ježek první testování na svém motocyklu Kawasaki ZX-6RR. Včerejšímu testování na Masarykově okruhu v Brně ovšem předcházelo důležité lékařské vyšetření, které potvrdilo, že se Ondra může vrátit do sedla svého závodního stroje.

První evropské body pro Šrámkův tým FGR07.

První evropské body pro Šrámkův tým FGR07.21.6.2007 - Pro druhý díl seriálu ME angažoval tým po odchodu Karla Peška maďarského závodníka Atillu Magdu, který je na Evropské scéně poměrně známou postavou a tímto seriálem se prohnal na stroji FGR již několikrát. Atilla působí nadále v roli testovacího jezdce a měl by pomoci v dalším vývoji Ústeckoorlických strojů

Na rozpáleném chorvatském asfaltu Michal Filla pátý v ME!

20.6.2007 - Druhý díl Mistrovství Evropy se uskutečnil o víkendu 16.-17.6.2007 na okruhu Grobnik nedaleko Chorvatské Rijeky a Michalu Fillovi přinesl tento závod další dobrý výsledek.

Testy Superbiků na brněnském okruhu

Testy Superbiků na brněnském okruhu19.6.2007 - Mistrovství světa superbiků má za sebou osm podniků letošní sezóny. V Misanu se o uplynulém víkendu prosadil australský jezdec Troy Bayliss a díky vítěznému double se vrátil do hry o titul mistra světa.

Novopečený otec Radek Rous si v Rijece vyjel bronz !

19.6.2007 - Třetím místem se blýsknul ve druhém závodě mistrovství Evropy supersportů, který se jel v Chorvatsku, kralický motocyklový závodník Radimil Rous. Ten letos společně s Michalem Fillou hájí barvy znojemského Klub racing teamu. Na svou Yamahu R6 usedl po pauze, kterou si pořádně užil. První červnový den se totiž stal čerstvým otcem syna Filipa.

Stránka 1 ...108 109 110 111 112 113 114 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu