Vyhledávání

Moto

Čtyři divoké karty završily českou desítku jezdců pro MS SBK v Brně

Čtyři divoké karty završily českou desítku jezdců pro MS SBK v Brně17.7.2007 - Kromě bitev superbiků uvidí diváci na brněnském Masarykově okruhu také neméně atraktivní závody mistrovství světa supersportů, mistrovství Evropy třídy Superstock 600 a FIM Cup Superstock 1000.

Lukáš Pešek přijede podpořit český tým KL Intermoto na víkendové MS SBK do Brna

Lukáš Pešek přijede podpořit český  tým KL Intermoto na víkendové MS SBK do Brna17.7.2007 - Kromě jezdců Williama De Angelise, Matthieu Lagriva a Patrika Vostárka bude na brněnském okruhu k vidění nadějný český jezdec závodů Moto GP Lukáš Pešek, který je našim dobrým kamarádem a zároveň slavnějším bratrem našeho začínajícího juniorského jezdce Karla Peška.

KL Intermoto se představil na chorvatském okruhu Grobnik

17.7.2007 - Královehradecký tým KL Intermoto se tento víkend zúčastnil již pátého závodu Alpe Adria Cup Rijeka na chorvatském okruhu „Grobnik“. Ve třídě 125 GP tým reprezentovali Karel Pešek a David Látr.

Lukáš Pešek na Sachseringu šestý, Abrahám po pádu nedojel

Lukáš Pešek na Sachseringu šestý, Abrahám po pádu nedojel15.7.2007 - Lukáš Pešek dokončil dnešní Velkou cenu Německa na Sachseringu na šestém místě. Desátý závod šampionátu vyhrál Maďar Gábor Talmacsi,který se tak stal průběžně vedoucím jezdcem závodníkem mistrovství světa, zatímco Pešek, který tento post před nedávnem vyklidil, zůstává čtvrtý.

Lukáš Pešek v páteční kvalifikaci v Německu šestý, Abrahám 18tý.

Lukáš Pešek v páteční kvalifikaci v Německu šestý, Abrahám 18tý.14.7.2007 - Český jezdec Lukáš Pešek obsadil v pátek šesté místo v první části kvalifikace na desátý podnik mistrovství světa silničních motocyklů Velkou cenu Německa na okruhu Sachsenring.

MS superbiků na Masarykově okruhu - SOUTĚŽ o vstupenky !!

MS superbiků na Masarykově okruhu - SOUTĚŽ o vstupenky !!13.7.2007 - MS superbiků v Brně se blíží a právě nyní si s námi můžete zasoutěžit o vstupenky na něj:

Evropské podium Brňana Michala Filly na víkendovém ME v Mostě

Evropské podium Brňana Michala Filly na víkendovém ME v Mostě10.7.2007 - Třetím dílem Mistrovství Evropy se stal o uplynulém víkendu český Most. Michal Filla zde nastupoval jako šestý muž průběžného pořadí s cílem zajet co nejlepší závod, získat další zkušenosti a hlavně další body do klasifikace ME. V tréninku se Michal poprvé probojoval do první řady a startoval ze 4.pozice.

Na ME v Mostě Patrik Vostárek na krásném 3. místě

10.7.2007 - V pořadí již 3. závod Mistrovství Evropy se jel tento víkend na Autodromu v Mostě i za účasti dvou našich jezdců Intermoto Czech, když Patrik Vostárek se představil ve třídě SUPERSTOC 600 a Karel Pešek ve třídě 125 gp .

Mladíček Karel Májek to na domácím závodě ME v Mostě neměl snadné

Mladíček Karel Májek to na domácím závodě ME v Mostě neměl snadné10.7.2007 - Úvod závodu se vyvíjel poměrně slušně, když se mu dařilo úspěšně bojovat a držet krok s jezdci kolem desátého místa, leč velké nasazení bohužel zhatil v druhém kole smyk zadního kola při výjezdu z rychlé zatáčky před vracákem a následný pád znamenal konec nadějí na slušný bodový příděl.

Supersportová Top Ten na ME v Mostě pro uzdraveného Ondru Ježka

9.7.2007 - Velmi náročný, bezmála devadesátikilometrový závod, absolvoval v nedělním odpoledni motocyklový závodník Ondra Ježek, který v rámci tréninku před domácím závodem Mistrovství Evropy Superstock 600 nastoupil na Autodromu Most k závodu evropského šampionátu třídy supersport.

Stránka 1 ...106 107 108 109 110 111 112 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu