Vyhledávání

Moto

Kralický Radek Rous vyhrál závod mistrovství Evropy v Mostě

9.7.2007 - Na start se postavila také dvojice jezdců znojemského Klub racing teamu - Radomil Rous a Michal Filla. Úspěšnějším byl tentokrát kralický rodák Radomil Rous, který si tak se svou Yamahou R6 spravil chuť po nepříliš povedeném závodě domácího šampionátu v Brně. Filla dojel po napínavém závěru závodu třetí.

Dvacáté motocyklové ME v Mostě úspěšné i pro pětici Čechů !!

Dvacáté motocyklové ME v Mostě úspěšné i pro pětici Čechů !!9.7.2007 - Na pět tisíc diváků sledovalo v neděli napínavé bitvy evropského motocyklového šampionátu, který hostil Autodrom Most. Jako obvykle nebyla nouze o pohledné předjížděcí manévry, souboje o milimetry, ale ani o pády. Vše se tentokrát naštěstí obešlo bez vážnějších zranění. Důležité je, že celkem pět českých jezdců se v ostré konkurenci probojovalo na stupně vítězů.

Rekord mostecké trati v kategorii motocyklů byl opět překonán Polákem

Rekord mostecké trati v kategorii motocyklů byl opět překonán Polákem9.7.2007 - Od loňského července jej držel Andrzej Pawelec z Polska, který rekord vytvořil na superbiku Yamaha. V sobotu 7. července jej překonal jeho krajan Pawel Szkopek. Na stroji stejné značky, ovšem v kategorii Stocksport 1000, posunul hodnotu rekordu o půl sekundy!

Brněnský závod pro Karla Májka a celý tým FGR 07 úspěšný.

Brněnský závod pro Karla Májka a celý tým FGR 07 úspěšný.5.7.2007 - Třetím podnikem pokračovalo Mistrovství České Republiky, tentokráte na Masarykově okruhu v Brně. I tento závod byl pro jezdce Karla Májka a celý tým FGR 07 úspěšný.

Tým KL Intermoto Czech Republic opět zaznamenal úspěch

Tým KL Intermoto Czech Republic opět zaznamenal úspěch4.7.2007 - Tým KL Intermoto Czech Republic opět zaznamenal úspěch. Náš francouzský jezdec Matthieu Lagrive, dvojnásobný mistr světa World Endurance Championship, který startoval ve své kategorii Supersport z druhé pozice, si dojel naprosto suverénním způsobem pro 1.místo.

Našlapané Mistrovství republiky

Našlapané Mistrovství republiky3.7.2007 - Třetím závodem pokračovalo o víkendu Mistrovství republiky silničních motocyklů. Michal se mohl konečně představit na své domácí trati.

Dobrý trénink před Suzukou

Dobrý trénink před Suzukou3.7.2007 - S motocyklem Honda CBR 600RR v barvách týmu Intermoto Czech nastoupil Tomáš Mikšovský do brněnského podniku Alpsko-jadranského šampionátu. V konkurenci 33 jezdců si Tomáš vybojoval právo startu z dvanácté pozice, kterou ovšem v samotném závodě po skvělém startu proměnil v konečné páté místo.

Ondra Ježek v Alpen Adria

Ondra Ježek v Alpen Adria3.7.2007 - Tři měsíce nestál Ondra Ježek na startu závodu, přesto si pro svůj návrat na závodní dráhu naplánoval hned dvě kategorie. Na brněnském okruhu nastoupil v rámci šampionátu Alpe Adria do kategorie Supersport a Superstock 600.

MISTROVSTVÍ EVROPY MOTOCYKLŮ 2007

MISTROVSTVÍ EVROPY MOTOCYKLŮ 20072.7.2007 - Jistě by se daly vypočítat všechny evropské motocyklové hvězdy, které za tuto dobu prošly žebříčky národního a pak evropského mistrovství, abychom je nyní znali jako šampióny, účastnící se mistrovství světa. Mnozí nadějní jezdci, kteří za několik dní přijedou bojovat do Mostu o setiny a tisíciny sekund a také o cenné body, se jistě časem objeví i v nejvyšších patrech světového šampionátu.

Testy MS silničních motocyklů – třídy 125 a 250ccm v Brně

Testy MS silničních motocyklů – třídy 125 a 250ccm v Brně1.7.2007 - Ve dnech 4. a 5.července 2007 se na brněnském Automotodromu uskuteční testy Mistrovství světa silničních motocyklů. Po oba dny budou na trati kroužit jezdci tříd 125 a 250ccm.

Stránka 1 ...107 108 109 110 111 112 113 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu