Vyhledávání

Moto

Karel Abraham v Itálii na vodě v pátek blýsknul desátým místem

Karel Abraham v Itálii na vodě v pátek blýsknul desátým místem1.6.2007 - Ranní trénink dokončil Abaja na šestnáctém místě. Během odpoledního tréninku třídy Moto gp začalo silně pršet a padaly kroupy. Kája tak začátek kvalifikace absolvoval na zcela mokré trati a jel výborně. Celkově dokončil měřený trénink na desátém místě, se ztrátou tří vteřin na prvního jezdce Alexe de Angelise.

Pannoniaring : zatímco Rous rodil, Michal Filla na vyhrál v Supersportech !!

30.5.2007 - O uplynulém víkendu se na Maďarském Pannoniaringu usktutečnilo druhé dějství Českého mistrovství. Michal Filla z týmu KRTZ si v něm dojel pro své premiérové vítězství ve třídě Supersport . Touto výhrou se také posunul do čela průběžného bodovámí MMČR. Týmový kolega Radomil Rous nakonec do Maďarska nedorazil

MS v enduru vystřídalo lyžaře v italském Borno-Lombardy

MS v enduru vystřídalo lyžaře v italském Borno-Lombardy30.5.2007 - Do horského lyžařského letoviska Borno-Lombardy, na severu Itálie, zavítali jezdci ke čtvrtému měření o světové body letošního seriálu mistrovství světa enduro. Pořadatelé připravili náročný okruh s převážně kaminitým povrchem, třemi měřenými testy a dvěma časovými kontrolami.

„Černá kočka“ přinesla štěstí a první letošní body KL Intermoto

„Černá kočka“ přinesla štěstí a první letošní body KL Intermoto28.5.2007 - Typicky britské zmoklé počasí bylo svědkem zatím největšího letošního úspěchu pro hradecký tým KL Intermoto a konečně první body. Prolomení smůly napomohla i v jiných případech neštěstí přinášející černá kočka, narychlo před závodem umístěná na kapotu Hondy Matta Lagriva.

V Silverstonu na vodě Jakub Smrž bez bodů.

V Silverstonu na vodě Jakub Smrž bez bodů.28.5.2007 - Silverstone si připravil pro Jakubovu první zdejší návštěvu opravdu nevděčné podmínky a v den závodu ho přivítal neustávajícím deštěm a silným větrem. Jakub měl víkend velice dobře rozjetý, ovšem změna počasí mu udělala čáru přes rozpočet

Smrt plošináře Matuly na závodech v Polsku

Smrt  plošináře Matuly na závodech v Polsku28.5.2007 - Při druholigovém plochodrážním závodu v Polsku v neděli po havárii do hrazení zemřel český dvacetiletý jezdec Michal Matula.

WSBK na Silverstone : Matěj Smrž BRONZOVÝ !!!

WSBK na Silverstone :  Matěj Smrž BRONZOVÝ !!!27.5.2007 - V neustávajícím dešti, jenž se spustil v britském Silverstone včera v podvečer a místo co by ustal, v nedělním ránu ještě zesílil, zajel Matěj Smrž zatím svůj nejlepší závod ve třídě Superstock 1000 a i své prozatímní kariéry.

Sobotní Superpole v Silverstone posunulo Kubu Smrže na 12.místo

Sobotní Superpole v Silverstone posunulo Kubu Smrže na 12.místo27.5.2007 - Český jezdec skončil v druhé ranní kvalifikaci na 14.příčce, když se oproti včerejšku zlepšil skoro o 3 vteřiny. Dosažený čas mu tak dal možnost znova si zajet Superpole, které ještě vylepšilo jeho startovní pozici do závodu

Barry Burrell v kvalifikaci znalost domácí trati nezúročil, Matěj Smrž z 10 pozice

Barry Burrell v kvalifikaci znalost domácí trati nezúročil, Matěj Smrž z 10 pozice27.5.2007 - Přirovnávat britský Silverstone k ideálnímu okruhu pro motocyklové závody by bylo asi více než přehnané. Spíše by se hodil přívlastek motokárová a nebo i dokonce trať motokrosová, poněvadž závodiště samý hrbol zrovna z motocykly moc dobře nekoresponduje.

Tým Intermoto Czech do Anglie pouze s Lagrivem

Tým Intermoto Czech do Anglie pouze s  Lagrivem25.5.2007 - Motocyklový tým Intermoto Czech nastoupí v britském Silverstone, kde se o tomto víkendu koná sedmé kolo letošního Mistrovství světa supersport, pouze s jedním jezdcem. Tímto jezdcem bude Francouz Mathieu Lagrive, který právě v loňském roce na tomto okruhu začínal své působení v české formaci.

Stránka 1 ...110 111 112 113 114 115 116 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu