Vyhledávání

WSBK na Silverstone : Matěj Smrž BRONZOVÝ !!!

WSBK na Silverstone :  Matěj Smrž BRONZOVÝ !!!
WSBK Anglie / Silverstone – po závodě
 
Skvělého výsledku dosáhl na britských ostrovech pro MS Racing Matěj Smrž, když v deštivé loterii vybojoval 3. místo.
 
V neustávajícím dešti, jenž se spustil v britském Silverstone včera v podvečer a místo co by ustal, v nedělním ránu ještě zesílil, zajel Matěj Smrž zatím svůj nejlepší závod ve třídě Superstock 1000 a i své prozatímní  kariéry. Po výborném startu kdy projel prvním kolem na osmé příčce začal v pomaličku zrychlujícím tempu předjíždět jednoho soupeře za druhým, až nakonec projel zredukovaném počtu kol z 15-ti na 10, na třetím místě cílem, za obrovské radosti celého týmu.
 
 
 
Matěj Smrž:/3.místo/
„Už v dnešním warm upu, který se mi podařilo vyhrát jsem získal pocit, že když všechno vyjde tak jak má a nestane se nic nepředpokládaného, mohl by se podařit dobrý výsledek. Od startu jsem odjel s čelní skupinou a hned od začátku závodu jsem chytil dobré tempo.
 
Ve chvíli, kdy jsem jezdil na čtvrtém místě, udělal jsem během jednoho kola spoustu chyb a dostal mnoho výstražných znamení. Když jsem míjel ležícího Pirra a věděl jsem že jsem právě třetí, nic víc, než jen dojet jsem si nepřál.
 
Při průjezdu cílem jsem byl nesmírně šťastný při pohledu na kluky visící z boxové zdi. Všechny dobré i špatné výsledky prožíváme jako tým a proto dnešní třetí místo věnuji všem, bez kterých bych tam nahoře na pódiu nestál. DĚKUJI !!
 
Barry Burrell: /26.místo/
„Start se mi povedl a bojoval jsem z počátku závodu o bodované místo ve skupině jezdců. S houstnoucím deštěm jsem měl obavy z pádu a má nedůvěra v nastavení motorky vedla k tomu, že jsem se místo posouvání směrem vpřed propadal díky pomalejším časům až na konečnou 26.příčku. Zkrátka jsem neměl svůj den, což mne zrovna doma mrzí dvojnásob.“

MS Racing
PR
 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu