Vyhledávání

Pannoniaring : zatímco Rous rodil, Michal Filla na vyhrál v Supersportech !!

2.závod Mezinárodního Mistrovství ČR – Pannoniaring (HU)
O uplynulém víkendu se na Maďarském Pannoniaringu usktutečnilo druhé dějství Českého mistrovství. Michal Filla z týmu KRTZ si v něm dojel pro své premiérové vítězství ve třídě Supersport . Touto výhrou se také posunul do čela průběžného bodovámí MMČR. Týmový kolega Radomil Rous nakonec do Maďarska nedorazil, neb zůstal doma v očekávání narození svého prvního potomka.
 
Michal Filla:
Celý víkend probíhal bez problémů. Jsem spokojený s pokroky, které děláme v každém dalším tréninku, nebo závodě. Do závodu jsem se kvalifikoval druhým časem, což mi dávalo jistou šanci na boj o prvenství v závodě.
 
Start se mi bohužel opět nepovedl a v prvních zatáčkách jsem se pohyboval až někde kolem desátého místa. Okamžitě jsem začal napravovat svou chybu ze startu a snažil jsme se co nejrychleji probít na čelní příčky, až jsem se v 5.kole dostal na první pozici. Pak se mi podařilo zajet několik rychlých kol a vypracovat si až sedmivteřinový náskok na druhého Václava Bittmana. Poslední dvě kola už jsem jel v pohodě a vyhrál pro Klub Racing Team Znojmo po premiérovém vítězství Radka z Hugaroringu další cenný vavřín.
 
Chtěl bych poděkovat týmu za perfektně připravený stroj a samozřejmě také všem partnerům za podporu v mé závodní činnosti. Bez vás by to nešlo!!!
 
PR
 

Fotogalerie

Mladíci Karlové Pešek a Májek na Hungaroringu

foto archiv týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu