Vyhledávání

Moto

WSBK Qatar : Kuba Smrž při čtyřtaktní premiéře úspěšně

25.2.2007 - Svůj premiérový křest čtyřtaktními ohni z výfuků a vše okořeněno zvučnými jmény několika mistrů světa si odbyl i Čech Jakub Smrž. A byla to premiéra úspěšná! I přesto však Kuba Smrž stojí pevně nohama na zemi a ujišťuje, že ho čeká ještě notná porce snažení, než se bude moci měřit opravdu s těmi nejlepšími.

Karel Abraham v Jaramě na oficiálních testech

21.2.2007 - Cardion AB Motoracing Team se účastnil prvních IRTA testů v Jerezu v kompletní sestavě a s plným vybavením. Kája se po prvním dnu trénování umístil na 22.místě, po druhém byl 13 tý.

Intermoto Czech jede do Kataru a Austrálie !!

21.2.2007 - Poslední přípravu před odletem k prvnímu závodu absolvoval tým na španělském okruhu Cartagena, kde začátkem února čtyři dny testoval se svými jezdci Williamem de Angelisem a Tatu Lauslehtem. Oba jezdci najezdili během testování, kterému přálo počasí, mnoho kilometrů na nových motocyklech Honda CBR 600RR

Grand Prix Brna má nového sponzora i jméno

18.2.2007 - Součástí nedávné prezentace letošních plánů českého týmu Cardion AB Motoracing na nadcházející sezóny Mistrovství světa silničních motocyklů, spojeného s představením nového motocyklu a nových zkušených mechaniků i celého týmu, kteří budou opečovávat mladého Karla Abraháma, bylo i potěšitelné oznámení pro fandy rychlých motorek.

Návrat Petra Kuchaře do RONDA!

16.2.2007 - Bývalý motokrosový a superkrosový mezinárodní mistr České republiky, nyní skvělý motocyklový freestylista a příležitostný filmový kaskadér Petr „Kuchta“ Kuchař tvoří s brněnskou halou Rondo neoddělitelný pojem.

Za FGR 07 tým pojedou Karel Májek a Karel Pešek

16.2.2007 - Po oficiálním potvrzení Karla Májka z Kloboučků u Bučovic nyní čeká na podpis smlouvy další mladý talent Karel Pešek z Prahy. Jméno Pešek vám určitě není neznáme, jedná se totiž o mladšího bratra našeho v současnosti nejúspěšnějšího motocyklového závodníka Lukáše Peška

První oficiální testy IRTA MotoGP

15.2.2007 - Na okruhu Losail v Kataru se tento týden od středy 13. února uskuteční první oficiální testy IRTA královské třídy MotoGP. Souboj  osmistovek je pochopitelně očekáván s mimořádným zájem, protože už naznačí mnohé o kvalitách nových strojů a tím i šance jednotlivých týmů a jezdců v novém ročníku mistrovství světa silničních motocyklů

Český Cardion AB Motoracing se představil

15.2.2007 - Ve velmi pozitivním duchu odhalil včera český tým Cardion AB Motoracing své plány do nadcházející sezóny Mistrovství světa silničních motocyklů. Nový motocykl, zkušení mechanici, sehraný tým a nadějný mladý jezdec – na to všechno se můžeme těšit v sezóně 2007.

CARDION AB MOTORACING do MS 07 s mnoha novinkami !!

15.2.2007 - Do nové sezóny populárního motoristického seriálu vstoupí český tým Cardion AB Motoracing v novém. Zřejmě největší změnou je fakt, že letos se bude všechno točit kolem jednoho jezdce – sedmnáctiletého Karla Abrahama. Pro něj samotného bude zase největší změnou přechod do silnější kubatury. Abaja, jak mu lidé v týmu říkají, bude totiž letos startovat ve třídě do 250ccm.

Jakub Smrž má angažmá v MS superbike

15.2.2007 - Promotér šampionátu MS jej totiž bez udání důvodu nepřijal mezi   vyvolené a Jakub tedy musel hledat jiné  angažmá. Přitom skončil jako dvanáctý v konečném pořadí loňského šampionátu, čož jistě nění  tak špatné.

Stránka 1 ...118 119 120 121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu