Vyhledávání

Sobotní Superpole v Silverstone posunulo Kubu Smrže na 12.místo

Sobotní Superpole v Silverstone posunulo Kubu Smrže na 12.místo
WSBK Evropa / Silverstone – po kvalifikaci
Sobotní Superpole posunulo Kubu Smrže na 12.místo, tedy do 3.řady na startu.
Český jezdec skončil v dnešní druhé ranní kvalifikaci na 14.příčce, když se oproti včerejšku zlepšil skoro o 3 vteřiny. Dosažený čas mu tak dal možnost znova si zajet Superpole, které ještě vylepšilo jeho startovní pozici do zítřejšího závodu. Podle momentální situace v podvečer, ale také předpovědi počasí před zítřejším závodem se dá předpokládat, že „superbiková“ neděle bude v britském Silverstone nejen „pěkně veselá“, ale i pořádně mokrá.
 
Jakub Smrž:
Silverstone byl až do mého prvního páteční tréninku okruh, který jsem znal maximálně z Playstationu, takže i proto jsme v pátek trochu tápali v nastavení a já „bloudil“. První kvalifikace byla mizerná, ale na druhou jsme udělali nějaké změny na motorce a já jsem se zlepšil v úsecích, které mi nešly. Se 14. místem jsem byl spokojen, ale ještě jsem cítil, že je co zlepšoval a ve volném tréninku jsme ještě zkoušeli nějaké úpravy na motorce a výsledkem bylo 11. místo.
 
Superpole se mi celkem povedlo, ale hodně jsem ztratil v první zatáčce. Jsem ale rád, že jsem si vylepšil startovní pozici. Nyní mechanici pracují na motorce, protože zadní pérování ještě nefunguje podle mých představ. Velkou loterií bude počasí a zatím to vypadá, že bude pršet, což bych velice nerad…“
 
 
MPAFoto.com
PR
 

Fotogalerie

Jakub Smrž na WSBK v Assenu 2007

foto archiv týmu, mapafoto.com

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu