Vyhledávání

Moto

MMČR v motoskijöringu zatím vůbec nepřeje počasí. První dva závody byly zrušeny !!

MMČR v motoskijöringu zatím vůbec nepřeje počasí. První dva závody byly zrušeny !!3.1.2012 - Uvidíme, jaký bude vývoj počasí dále. Příští víkend by se mělo jet také na jihočeských tratích, kdy jsou v kalendáři uvedeny náhradní termíny na Želeč (14.1.) a na Rodnou (15.1.).

Jakub Kornfeil podepsal novou smlouvu

Jakub Kornfeil podepsal novou smlouvu23.12.2011 - Zhruba tak asi měsíc a půl, a tak by asi nebylo od věci podívat se, kde zakotví Jakub Kornfeil ve své již třetí sezóně v MS silničních motocyklů.

Online sázková kancelář bwin bude dát podporovat MotoGP

Online sázková kancelář bwin bude dát podporovat MotoGP19.12.2011 - Norbert Teufelberger řekl: „Jsme pyšní, že můžeme oznámit prodloužení naší spolupráce s MotoGP na další dvě sezony. MotoGP je jedním z nejvíce strhujících sportovních odvětví na světě a perfektně se slučuje s naší značkou. Stovky milionů televizních diváků sledují vzrušující závody každý rok.“

Javier Villegas vítězí ve FIM Freestyle MX World Championship

Javier Villegas vítězí ve FIM Freestyle MX World Championship19.12.2011 - Javier Villegas je letošním králem FMX motokrosu. Napak náš Libor Podmol, coby loňskýmistr světa, má za sebou poměrně hodně neúspěšnou sezónu.

Už 15. vypsaný ročník mistrovských motoskijöringů se blíží.

Už 15. vypsaný ročník mistrovských motoskijöringů se blíží.16.12.2011 - Po vánočních svátcích se závody pojedou jako Mezinárodní mistrovství České republiky "ORION - SHIVA KTM CUP 2012". Do kalendáře je zařazeno celkem 9 závodů, které připraví pořadatelé z Jižních Čech, Východních Čech a Severní Moravy.

Ohlédnutí za letošním motokrosovým šampionátem. Malý dotazník.

Ohlédnutí za letošním motokrosovým šampionátem. Malý dotazník.16.12.2011 - Definitivní tečku tam napsal seriál, který po květnovém startu v Pacově pokračoval postupně v Petrovicích u Karviné, Holicích, Vranově u Brna, Kramolíně a Jiníně. Měsíc je doba dostatečně dlouhá k tomu, aby se všichni zainteresovaní mohli už v klidu a s nadhledem za letošním šampionátem ohlédnout.

Motoshow FREESTYLE motocross Brno 2012 opět nabídne dvě vystoupení

Motoshow FREESTYLE motocross Brno 2012 opět nabídne dvě vystoupení15.12.2011 - Dvě samostatná vystoupení předních českých FMX jezdců pod vedením legendy tohoto sportu Petra KUCHAŘE a za účasti zahraničních freestyle hvězd proběhnou v SOBOTU 10. března 2012.

Soutěž o vydařený kalendář na rok 2012 týmu Martina Michka

Soutěž o vydařený kalendář na rok 2012 týmu Martina Michka14.12.2011 - Martin Michek letos dosáhl výrazného úspěchu v seriálu MS. Zde si můžete zasoutěžit o pět kalendářů jeho týmu na rok 2012. A určitě stojí za to !

Freestyla Petr Kuchař se uzdravil a opět skáče

Freestyla Petr Kuchař se uzdravil a opět skáče14.12.2011 - Česká legenda freestyle motokrosu Petr Kuchař se nedávno "vrátil". S pomocí lékařů překonal v minulých měsících rakovinu lymfatických uzlin a už opět skáče, například na nedávné pražské exhibici Gladiator Games 2011. Ještě před tím byl k vidění třeba na sportovních vetletrzích v Brně

''Válka'' o motocyklový sport v Česku dobojována??? FIM potvrzuje odebrání autority AČR !!!

''Válka'' o motocyklový sport v Česku dobojována??? FIM potvrzuje odebrání autority AČR !!!13.12.2011 - Výkonný výbor FIM nezpochybnil rozhodnutí ministra školství, mládeže a tělovýchovy o přechodu národní autority, které bylo vydáno 7. října 2011. Na národní úrovni je dle tohoto rozhodnutí sportovní autoritou ČSMS. Je tedy dobojováno nebo ne ?????!

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu