Vyhledávání

Online sázková kancelář bwin bude dát podporovat MotoGP

Online sázková kancelář bwin bude dát podporovat MotoGP

Praha, 19. prosince 2011
bwin sponzorem MotoGP až do roku 2013

Online sázková kancelář bwin prodlužuje sponzorskou smlouvu s držitelem práv MotoGP Dorna Sports S. L. Svůj závazek podporovat atraktivní motocyklové závody tak potvrzuje až do roku 2013. Sázková kancelář bwin je součástí MotoGP již od roku 2004.  

Úspěšné partnerství mezi Dorna Sports S. L. a bwin bude pokračovat další dvě sezony. Sázková kancelář bwin je součástí MotoGP již od roku 2004 a tento svůj sportovní závazek znovu potvrdila na dvou Grand Prix – Grand Premio se Espana v Jerezu a Grand Prix České republiky v Brně. U obou závodů figuroval bwin jako hlavní sponzor. Dále bude bwin přítomen
v Misanu, Mugellu a Silverstonu.

bwin tak na MotoGP budeme potkávat v podobě bannerů na trati, v boxech a na startu. Další brand bude umístěn např. na podiu či v tiskovém středisku. Se speciální LED reklamou navíc posílí image značky na Grand Prix, na kterých bude hlavním sponzorem a podtrhne důležitost inovací a technologií ze své vlastní filozofie.

Norbert Teufelberger, Co-CEO v bwin.party digital entertainment plc, řekl: „Jsme pyšní, že můžeme oznámit prodloužení naší spolupráce s MotoGP na další dvě sezony. MotoGP je jedním z nejvíce strhujících sportovních odvětví na světě a perfektně se slučuje s naší značkou. Stovky milionů televizních diváků sledují vzrušující závody každý rok.“ Generální ředitel Dorna Sports S. L. Pau Serracanta dodal: „Spolupráce mezi bwinem a MotoGP je po více než 7 let spojena se spolehlivostí, inovacemi a růstem. Těšíme se na společné závody v nadcházejících sezonách.“

Všechny sázky týkající se motocyklů najdete na www.bwin.com/motorbikes .


O bwin.party
bwin.party digital entertainment plc je největší světovou společností v oblasti online gamingu. Společnost vznikla fúzí bwin Interactive Entertainment AG a PartyGaming Plc dne 31. 3. 2011. Skupina zaregistrovaná na Gibraltaru má přes 3.100 zaměstnanců v kancelářích v Evropě, Indii, Izraeli a USA. V roce 2010 vykázala celkový obrat ve výši 830,1 milionů eur a ukazatel EBITDA dosáhl výše 168,2 milionů eur. bwin.party má licenci také ve Francii, Itálii a Alderney.

Zaujímá vedoucí pozici v online sportovních sázkách, pokeru, kasinu a bingu. Tyto online hry a sázky jsou známé pod světovými značkami www.bwin.com, www.PartyPoker.com, www.PartyCasino.com a www.FoxyBingo.com. bwin.party odlišuje od konkurence několik faktorů jako vlastní software, platforma online gaminu a široké portfolio sportů. Především však dává do podnikání své srdce.


Ivana Jelínková, AMI Communications

PR

 

Fotogalerie

MotoGP 2011 v Brně - atmosféra v zákulisí objektivem Jardy Pazderníka

Další fotografie 1 2 3 4 5

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu