Vyhledávání

Moto

Karel Abraham si poprvé vyzkoušel litrovou Ducati Desmosedici GP12

Karel Abraham si poprvé vyzkoušel litrovou Ducati Desmosedici GP128.11.2011 - Jelo se mi dobře a nebylo to tak těžké, jak jsem si myslel,“ konstatoval Karel Abraham, který na nejrychlejšího jezdce Daniho Pedrosu ztratil 2,207 sekundy. „Spousta věcí je jiných, ale motorka se mi líbí. Není tak brutální, jak říkali ostatní, a dá se celkem zvládnout.“

Valencie: Takhle si určitě završení sezóny Jakub Kornfeil nepředstavoval

Valencie: Takhle si určitě završení sezóny Jakub Kornfeil nepředstavoval7.11.2011 - Závod sice dokončil, ale po pádu, který tak zastavil jeho snahu o další bodovaný výsledek na konec sezóny 2011.

Karel Abraham ve Valencii po parádní bitvě o čtvrtou příčku a po lehkém pádu osmý.

Karel Abraham ve Valencii po parádní bitvě o čtvrtou  příčku a po lehkém pádu osmý.6.11.2011 - Český závodník celých třicet kol bojoval se svým úhlavním rivalem v boji o titul nováčka roku Calem Crutchlowem. V posledním kole se dokonce dostal přes Daniho Pedrosu na čtvrté místo, v souboji s Britem ale nakonec neuspěl a po lehkém pádu dojel na osmém místě.

Italský motocyklový šampionát do Brna zavítá hned týden po MS superbiků 2012

Italský motocyklový šampionát do Brna zavítá hned týden po MS superbiků 20126.11.2011 - Další v Brně novou, ale motocyklovou novinkou kalendáře brněnského okruhu pro příští rok, bude italský motocyklový šampionát, jenž do Brna zavítá týden po MS superbiků. Také poslední červencový víkend tedy bude patřit v Brně motocyklům.

Čestné kolo za Marca projelo po Masarykově okruhu na tisíc motorkářů

Čestné kolo za Marca projelo po Masarykově okruhu na tisíc motorkářů6.11.2011 - Po dráze se během vzpomínkové akce pohybovalo najednou asi tisíc motorek. Průjezd celé kolony cílovou rovinkou zabral neuvěřitelných tři a půl minuty

Válka v českém motocyklovém sportu ?? Letos nehrozí zimní spánek....

Válka v českém motocyklovém sportu ?? Letos nehrozí zimní spánek....6.11.2011 - A co na závěr? Současnou „Válku v motocyklovém sportu“ jak aktuální dění trefně pojmenoval šéfredaktor ČMN,je potřeba co nejdříve z tiskovek a médií a po dořešení rozhodnutím nadnárodní sportovní autority FIM přenést do oblasti neméně důrazné práce pro motorky. Čas letí a určitě i v motorkách platí známé rčení „kdo chvíli stál, stojí opodál...“. V motocyklovém sportu tak letos určitě nehrozí zimní spánek.

FREESTYLE motocross Brno 2012 opět doprovodí akci Motosalon 2012

FREESTYLE motocross Brno 2012 opět doprovodí  akci Motosalon 20126.11.2011 - v prostorách brněnského výstaviště BVV uskuteční už potřetí v řadě grandiózní sportovně-akrobatická motoshow

Válka v českém motocyklovém sportu ?? Stanovisko Českého svazu mot. sportu a K. Abrahama.

Válka v českém motocyklovém sportu  ?? Stanovisko Českého svazu mot. sportu a K. Abrahama.6.11.2011 - Cilem tohoto nově zalozeného subjektu je zásadnim způsobem zkvalitnit servis všem složkám motocyklového sportu, zjednodušit jejich nelehkou práci a společným úsilim kvalitativně pozdvihnout jeho prestiž, obraz a vahu nejen v rodině ostatnich sportů, ale v celé společnosti.

Válka v českém motocyklovém sportu ?? Stanovisko AČR

Válka v českém motocyklovém sportu  ?? Stanovisko AČR6.11.2011 - Autoklub ČR nesouhlasí s rozhodnutím MŠMT a žádá jeho zrušení. Dále využije všech dostupných právních cest k řešení situace na národní i mezinárodní úrovni.

Začátkem listopadu vyšlo dvanácté pokračování ročenky Český motokros.

Začátkem listopadu vyšlo dvanácté pokračování ročenky Český motokros.6.11.2011 - Najdete zde výsledky nejen z motokrosu, ale i supermota, sajdkárkrosu, čtyřkolek a motoskijőringu ....

Stránka 1 ...4 5 6 7 8 9 10 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu