Vyhledávání

Moto

Karel Abraham se chystá na předposlední závod své premiérové sezóny ve třídě MotoGP

Karel Abraham se chystá na předposlední závod své premiérové sezóny ve třídě MotoGP20.10.2011 - Ten se uskuteční na malajském okruhu v Sepangu.

V jihočeské Kaplici vyvrcholí sezóna závodem motokrosových DRUŽSTEV.

V jihočeské Kaplici vyvrcholí  sezóna závodem motokrosových DRUŽSTEV.19.10.2011 - Pohled na nominaci přihlášených družstev napovídá, že okruh favoritů bude v Kaplici poměrně obsáhlý. V roli obhájce titulu mezinárodního mistra České republiky přijede do Blanské kotliny jihočeský tým, kterému se podařilo uchovat loňskou vítěznou sestavu

Jakub Kornfeil v Austrálii zálusk na dobrý výsledek, jenže .....

Jakub Kornfeil v Austrálii zálusk na dobrý výsledek, jenže .....18.10.2011 - jenže….jak se praví, byly to jen „velký oči“, protože nakonec projel cílem jako třináctý a se svým výkonem byl notně nespokojený, i když byl hodně ovlivněn jeho zraněním.

FMX: Petr Kuchař opět na dvou kolech. Prozatím však jenom na koloběžce.

FMX: Petr Kuchař opět na dvou kolech. Prozatím však jenom na koloběžce.16.10.2011 - Osmý ročník Monster energy FMX jam sledoval motokrosový závodník z koloběžky a společně s diváky povzbuzoval své kolegy z branže. „Půl roku jsem byl nemocný a nevěděl jsem, jestli do toho vůbec letos půjdu

Jakub Kornfeil sice v závěru kvalifikace v Austrálii havaroval a zranil se, ale závod pojede

Jakub Kornfeil sice v závěru kvalifikace v Austrálii havaroval a zranil se, ale závod pojede16.10.2011 - Cesta za dalšími světovými body bude u protinožců pro českého reprezentanta nejen krušná, ale také i trochu bolestivá.

Karel Abraham na australském Phillip Islandu padl, ale přesto dojel desátý

Karel Abraham na australském Phillip Islandu padl, ale  přesto dojel desátý16.10.2011 - „Celý závod jsem jel s dalšími jezdci, se kterými jsem si v každém kole vyměňoval pořadí, takže jsem si zazávodil,“ uznal Karel Abraham.

Ondřej Ježek havaroval v kvalifikaci na závěrečný závod MS Supersport a ukončil tím sezónu

Ondřej Ježek havaroval v kvalifikaci na závěrečný závod MS Supersport a ukončil tím sezónu16.10.2011 - Samotný pád nebyl nijak výjimečný, nicméně jeho následky jsou vážnějšího charakteru. Tržné zranění malíčku levé ruky si dokonce vyžádalo transplantaci kožní tkáně a mladý jezdec tak nebude moci nastoupit do nedělního závodu.

Karel Abraham odstartuje na Phillip Islandu z páté řady

Karel Abraham odstartuje na Phillip Islandu z páté řady15.10.2011 - Šanci na lepší výsledek Abrahamovi zhatil pád v posledním pětadvacátém kole. V něm český jezdec zajížděl jeden ze svých nejlepších časů. „O to víc mě to mrzí, bylo to jedno z nejrychlejších kol,“ konstatoval Karel Abraham.

Velmi vyrovnaná úvodní kvalifikace na závěrečný závod Mistrovství světa Supersport

Velmi vyrovnaná úvodní kvalifikace na závěrečný závod Mistrovství světa Supersport14.10.2011 - O vyrovnanosti startovního pole svědčí i skutečnost, že případné zrychlení o pouhé dvě desetiny, by jediného českého závodníka v této třídě posunuly o šest míst nahoru výsledkovou listinou, kde jeho jméno figuruje na prozatímní 20. pozici.

Karel Abraham ztratil na nejrychlejšího Caseyho Stonera 1,885 sekundy

Karel Abraham ztratil na nejrychlejšího Caseyho Stonera 1,885 sekundy14.10.2011 - „Dobré je, že na motorce se už cítím dobře. Problémy, které jsem měl během předchozího závodního víkendu, mě už neomezovaly,“ řekl Karel Abraham, který kvůli přetrvávajícím zdravotním potížím způsobeným těžkým pádem ve španělském Aragónu nenastoupil do závodu na japonském okruhu v Motegi

Stránka 1 ...7 8 9 10 11 12 13 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu