Vyhledávání

Moto

Na řadě je Phillip Island, oblíbený okruh Karla Abrahama. Skončí jeho smůla?

Na řadě je Phillip Island, oblíbený okruh Karla Abrahama. Skončí jeho smůla?14.10.2011 - Podzimní část sezony MotoGP poznamenal nepříjemný pád v Aragonu, který pro Abrahama skončil otřesem mozku. Po dvoutýdenní rekonvalescenci odjel do Japonska, do závodu ale kvůli přetrvávajícím problémům nenastoupil.

Igor Kaláb na závěr sezony ve španělském Albacete brzy po startu havaroval

Igor Kaláb na závěr sezony ve španělském Albacete brzy po startu havaroval12.10.2011 - Start se jezdci MF Corse Teamu vydařil, bohužel jeho snaha o rychlý postup vpřed, což byla jediná cesta, jak zůstat v kontaktu s nejlepšími, skončila již po několika stovkách metrů, kdy došlo ke kontaktu mezi naším jezdcem a jedním z jeho soupeřů. Po tomto kontaktu následoval pád a konec nadějí na dobrý výsledek.

Osičkovce v Přerově posílí další Francouz. Michek s trojicí pronásledovatelů

Osičkovce v Přerově posílí další Francouz. Michek s trojicí pronásledovatelů12.10.2011 - Situace v prestižní třídě MX3–OPEN nevyhlíží na první pohled tak spletitě jako v případě „emdvojek“, chladit předem vítězné šampaňské si však nikdo netroufne. Určitě ne ani Martin Michek, který na hanácké bitevní pole přijede s šestatřicetibodovým náskokem na druhého Maďara Kornéla Németha. „Slavit ještě před posledním závodem by mě nenapadlo ani ve snu. Moc dobře vím, jaké zvraty dokáže motokros přinášet

Ještě pět kandidátů na motokrosový titul MX2 ! Rozhodne v sobotu Přerov.

Ještě pět kandidátů na motokrosový titul MX2 ! Rozhodne v sobotu Přerov.11.10.2011 - Takové drama, jaké čeká Přerov v závodě třídy MX2, nezažila vrcholná domácí motokrosová scéna několik let. Do boje o titul může promluvit ještě pět (!) jezdců – Marek Sukup, Josef Kulhavý, Florent Richier, Tomáš Šimko a Milan Špičák. Byť šance posledních dvou jmenovaných se vznášejí spíše ve sféře teorie, v motokrosu není vůbec nic nemožného

Miroslav Popov osmý v motocyklové Evropě ve španělském Albacete

Miroslav Popov osmý v motocyklové Evropě ve španělském Albacete9.10.2011 - Osmé místo v kategorii 125GP ale nakonec není tak zlé. I když ambiciózní mladý Čech chtěl samozřejmě víc.

V Magny Cours nedaleko burgundské vinařské oblasti pokračovalo MS supersportů

V Magny Cours nedaleko burgundské vinařské oblasti pokračovalo MS supersportů5.10.2011 - Francouzský okruh u města Nevers přivítal účastníky velmi krásným počasím. Denní teploty doprovázeny blankytnou oblohou se celý závodní víkend pohybovaly okolo 25°C. Ondra společně se svým týmem SMS Racing chtěl navázat na 14. místo z Imoly další sklizní světových bodů.

Igor Kaláb se chystá na finále ME 2011 na španělském okruhu Albacete.

Igor Kaláb se chystá na finále ME 2011 na španělském okruhu Albacete.5.10.2011 - Od posledního závodu prošel Igorův motocykl velkou repasí, při které jsme se zaměřili na všechny důležité komponenty. Udělalo se několik důležitých evolucí a vylepšení. Během posledních několika dní to Igor vše při testování na Slovakiaringu vyzkoušel. V Albacete bychom rádi skončili do 10. místa v závodě třídy Supersport, což by znamenalo vylepšení loňského výsledku. Víme, že to bude velmi těžké

Z japonského Motegi veze Jakub Kornfeil další body z MS třídy do 125ccm.

Z japonského Motegi veze Jakub Kornfeil další body z MS třídy do 125ccm.3.10.2011 - Cesta českého závodníka za dalším přírůstkem do bodové tabulky nejnižší kubatury však byla krušná, když v přemíře snahy musel na úvod závodu mimo trať, aby pak v zápětí předvedl „let“ nebo chcete-li jízdu, jenž by se dala bez skrupulí přirovnat k japonským kamikadze.

Superkross v Litovli pro Filipa Neugebauera

Superkross v Litovli pro Filipa Neugebauera3.10.2011 - u nás ojediněle startující F. Neugebauer se nakonec stal i vítězem závodu před Forenem Richierem a Petrem Bartošem. Skvělou podívanou předváděl i jezdecký potěr na padesátkách, kdy kluci okolo šesti let dravě poletovali na svých mašinkách na stejné trati.

Ondřej Ježek v Magny Cours na 16. místě v závodě MS Supersport, těsně za body

Ondřej Ježek v Magny Cours na 16. místě v závodě MS Supersport, těsně za body3.10.2011 - „Je to velká škoda. Body nám utekly o strašně malý kousek. První polovina závodu byla z naší strany velmi dobrá. Ondra se po startu dostal na bodované pozice, ale bohužel proti byly jeho pneumatiky. Zadní se hodně rychle opotřebovala, a proto Ondra ve druhé polovině závodu nedokázal držet tempo, které jela jeho skupina.“

Stránka 1 ...8 9 10 11 12 13 14 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu