Vyhledávání

Moto

Petr Kovář z pozice šéfa týmu k uplynulé sezóně

Petr Kovář z pozice šéfa týmu k uplynulé sezóně6.11.2011 - Orioňáci tak brali další titul vicemistra a v depu mohli se svými příznivci slavit velice úspěšnou sezonu.

Karel Abraham nakonec ve Valencii v kvalifikaci obsadil desáté místo

Karel Abraham nakonec ve Valencii v kvalifikaci obsadil desáté místo5.11.2011 - Do posledního závodu své premiérové sezóny v královské kubatuře MotoGP tak odstartuje ze čtvrté řady.

Jakub Kornfeil bude startovat do zítřejšího finále ve Valencii z chvostu

Jakub Kornfeil bude startovat do zítřejšího finále ve Valencii z chvostu5.11.2011 - Drobný déšť, jenž provází poslední závod letošní sezóny MotoGP ve Valencii zapříčinil, že Jakub Kornfeil bude startovat do zítřejšího finále pěkně „z kopce“, tedy až z 24-té pozice.

Čtvrtý nejrychlejší čas v tréninku zajel ve Valencii Karel Abraham. Pak ale spadl

Čtvrtý nejrychlejší čas v tréninku zajel ve Valencii Karel Abraham. Pak ale spadl4.11.2011 - „Jezdilo se mi dobře, jen je škoda, že jsem to na konci trochu přehnal, šel jsem pozdě na brzdy a skončilo to pádem. Trochu to odnesla motorka, ale mně se naštěstí nic nestalo,“ uvedl Abraham.

MŠMT: AČR již podle ministerstva není nejvyšší autoritou motocyklového sportu v zemi !!

MŠMT: AČR již podle ministerstva není nejvyšší autoritou motocyklového sportu v zemi !!4.11.2011 - Ministerstvo zaslalo federaci pouhé doporučení. O platnosti členství, a tedy potvrzení autority ČSMS, rozhodne nezávisle sama FIM během prosincového zasedání. Změna se přitom týká výhradně motorek, automobilový sport je u nás i nadále řízen Autoklubem ČR.

Strmý vrch Chýnov letos se 115 závodníky, které vidělo 3000 diváků

4.11.2011 - Diváci odcházeli domů spokojeni a pořadatelé již nyní dumají, co vymyslet na příští ročník. On totiž nebude jen tak ledajaký. Za prvé bude Strmý vrch v Chýnově slavit kulatiny a navíc chýnovští třicátým ročníkem vyrovnají rekord kdysi slavného Břevnova

Karla Abrahama dělí před finále ve Valencii jen hodně málo od titulu nováčka roku

Karla Abrahama dělí před finále ve Valencii jen hodně málo od titulu nováčka roku3.11.2011 - Po závodním víkendu proběhne na okruhu Ricarda Torma posezónní testování, při němž jezdci , včetně Karla Abrahama , začnou testovat nové motocykly na sezonu 2012, které budou mít nově motory o objemu 1000 kubických centimetrů.

Také MOTO CUP 2011 na okruhu Slovakia Ring byl slavnostně ukončen

Také MOTO CUP 2011 na okruhu Slovakia Ring byl slavnostně ukončen3.11.2011 - Traja víťazi nelicenčných tried obdržali skúter Honda PCX. Ostatní ocenení získali hodnotné ceny ako motooblečenie, pneumatiky, prilby, stojany pod motocykle, poukážky na moto-doplnky a mnohé iné. Skúter Honda PCX však vyhrali aj ďalší siedmi vylosovaní účastníci seriálu.

Také v Brně se davy fandů rozloučily s Marco Simoncellim

Také v Brně se davy fandů rozloučily s Marco Simoncellim1.11.2011 - V neděli se mnoho stovek fanoušků přijelo na Masarykův okruh rozloučit s tragicky zesnulým závodníkem Marco Simoncellim. Pořadatelům vzpomínkové akce se dokonce podařilo domluvit projíždku na dvě kolečka po dráze okruhu

Závod oficiálního MS ve Freestyle motocrossu v ČR bude opět v Ostravě

Závod oficiálního MS ve Freestyle motocrossu v ČR bude opět v Ostravě31.10.2011 - To nejlepší ze sportu zvaném Freestyle motocross (FMX) Vás čeká tentokrát 19. listopadu v ostravské ČEZ aréně od 19 hod. Pod hlavičkou nejvyšší motocyklové sportovní autority FIM čeká na diváky v Ostravě neuvěřitelná podívaná

Stránka 1 ...5 6 7 8 9 10 11 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu