Vyhledávání

Moto

Po motoskijöringu přijde druhý den na řadu také horseskijöring.

Po motoskijöringu přijde druhý den na řadu také horseskijöring.25.1.2012 - Tak už je to tady a jestli nám počasí vydrží, tak by se o víkendu 4. - 5. 2. měl opět po roce konat motoskijöring a druhý den horseskijöring.

Zimní kondiční soustředění jezdců SCM Jinín na Šumavě a v Peci

Zimní kondiční soustředění jezdců SCM Jinín na Šumavě a v Peci25.1.2012 - První soustředění absolvovali jezdci na Šumavě v Kubově Huti. Celodenní náplní bylo šest hlavních tréninkových fází, v podobě přípravy na běžeckých tratích v nadmořské výšce 1100 m n.m., dále pak tři relaxační fáze a dvě fáze odpočinkového charakteru v podobě míčových her, lyžování a snowboardingu.

Karel Abraham : S výkonnější a rychlejší motorkou do druhé sezony v MotoGP !!

Karel Abraham : S výkonnější a rychlejší motorkou do druhé sezony v MotoGP !!20.1.2012 - S výkonnější a rychlejší motorkou nastoupí český motocyklový závodník Karel Abraham do své druhé sezony v nejprestižnějším motocyklovém šampionátu MotoGP. Ducati Desmosedici GP12 pohání litrový čtyřdobý čtyřválec s výkonem 250 koní, který motocykl dokáže rozjet na víc jak 360 kilometrů v hodině.

Představujeme novou Ducati Desmosedici GP12 pro Karla Abrahama i jeho tým.

Představujeme novou Ducati Desmosedici GP12  pro Karla Abrahama i jeho tým.20.1.2012 - Motocykl vyrobený v továrně Borgo Panigale v Bologni má nově motor o objemu 1000 kubických centimetrů s výkonem přibližně 250 koní, který odpovídá novým pravidlům kubatury MotoGP pro sezonu 2012.

Miroslav Popov stojí těsně pod vrcholem (MS), závěrečný výstup je ale nucen vzdát :-((!

Miroslav Popov stojí těsně pod vrcholem (MS), závěrečný výstup je ale nucen vzdát :-((!19.1.2012 - „To, že jsem na startovní listině, bohužel nic neznamená. Můj tým prostě zatím nemá pokrytou celou částku na sezonu, protože tady v ČR se opravdu špatně shánějí finance na motocyklový sport,“ konstatuje smířlivě mladý talent.

Oficiální informace od obou pořadatelů závodů MMČR v motoskijöringu: opět zrušeno !

Oficiální informace od obou pořadatelů závodů MMČR v motoskijöringu:  opět zrušeno !18.1.2012 - Bohužel musíme oba plánované závody 21.1.2012 v Olešnici v Orlických horách a 22.1.2012 v Letohradě zrušit. Důvod je pořád stejný

Naše soutěž o kalendáře týmu Martina Michka skončila. Vyhráli jste ??

Naše soutěž o kalendáře týmu Martina Michka skončila. Vyhráli jste ??15.1.2012 - Přinášíme správné odpovědi k naší soutěži a také jména výherců

Náhradní závody MMČR v motoskijöringu zrušeny pro nedostatek sněhu

Náhradní  závody MMČR v motoskijöringu zrušeny pro nedostatek sněhu10.1.2012 - o víkendu se měly jet 2 závody MMČR v motoskijöringu v náhradních termínech v Želči u Tábora a v Rodné u Mladé Vožice. Pro nedostatek sněhu pořadatel ruší oba závody. Pokud se počasí zlepší, měly by se jet závody příští týden

Jakub Smrž se prosadil opět mezi elitní desítku jihočeských sportovců

Jakub Smrž se prosadil opět mezi elitní desítku jihočeských sportovců4.1.2012 - Táta mi doma říkal, že už jsem inventářem ankety. Páté místo beru. Nic víc jsem letos ani nečekal, protože sezona nebyla taková. Je to pořád jen anketa a porovnávají se tady těžko porovnatelné sporty. Jsem rád, že se v desítce držím už více než deset let a letos je to přesně deset let, kdy se mi podařilo anketu vyhrát.

Jan Juřička k situaci v motoristickém sportu.

Jan Juřička k situaci v  motoristickém sportu.4.1.2012 - Na podzim letošního roku přichází z čista jasna nová, neočekávaná situace. Dozvídáme se o založení nového subjektu, usilujícího o převzetí sportovní autority v motocyklovém sportu na území ČR – vznikl Český svaz motocyklového sportu (ČSMS). Považuji za téměř zbytečné zde v této době opakovat všechna sdělení a informace, kterými nás v uplynulém období zahrnovaly obě soupeřící strany

Stránka 1 2 3 4 5 6 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu