Vyhledávání

Moto

Karel Hanika úspěšný na Estorilu

Karel Hanika úspěšný na Estorilu7.5.2012 - Vynikajících výsledků dosáhl v rámci portugalského závodu mistrovství světa silničních motocyklů šestnáctiletý jezdec Karel Hanika. Brněnský závodník, který jezdí na motocyklu KTM juniorský seriál Red Bull Rookies Cup začal výborně již v kvalifikaci, kterou dokončil na druhé pozici.

Ohlasy po testech v Jerezu

Ohlasy po testech v Jerezu28.3.2012 - Casey Stoner, Repsol Honda Team: „Dneska jsme byli spokojeni s časy na kolo, ale myslím, že můžeme stále motorku zlepšovat. Cítíme, že jsme udělali na trati pokrok. Ke konci dne jsme měli vibrace, ale máme představu, co to způsobilo. Není to stejné jako v Sepangu. Najeli jsme spoustu kol a také dlouhý úsek, abychom měli představu o spotřebě paliva. Všeobecně jsme spokojeni s tím, jak test probíhal. Nyní se můžeme pustit do závodění a to je to, co si užíváme.“

První den testů MotoGP v Jerezu

První den testů MotoGP v Jerezu26.3.2012 - Na trati v Jerezu se dnes při posledním předsezónním testu poprvé potkali jezdci s motocykly MotoGP a CRT pohromadě. I přes nepříznivé povětrnostní podmínky absolvovali testovací program všichni jezdci v plném rozsahu. Nejrychlejší byli tovární jezdci Hondy a Yamahy.

Již příští týden se po zimní pauze představí Jakub Kornfeil při oficiálních testech Moto3 ve Valencii

5.2.2012 - Již příští týden se po dlouhé zimní pauze představí tým Redox Ongetta Centro Seta při oficiálních testech kubatury Moto3 ve španělské Valencii. A za řidítky motocyklu bude pochopitelně český talent Jakub Kornfeil, který už se nemůže prvního testu ani dočkat.

Celkově dvanáctá pozice v úvodních testech MotoGP pro Karla Abrahama

Celkově dvanáctá pozice v úvodních testech MotoGP pro Karla Abrahama3.2.2012 - Dokázali jsme zajet dobrý čas a hlavně jsem ho jezdil stabilně, jenže začalo pršet, takže víc jsme nestihli. Vypadá to jako optimistický závěr, ale já mám strach, jak to bude při dalších testech. Už několikrát se nám stalo, že jsme našli nějaké dobré řešení, které fungovalo jen chvíli.“

Karel Abraham v Malajsii letos poprvé na nové litrové Ducati Desmosedici GP12.

Karel Abraham v Malajsii letos poprvé na nové litrové Ducati Desmosedici GP12.31.1.2012 - Dvanácté místo, ztráta 2,124 vteřiny na nejrychlejšího Jorge Lorenza na tovární Yamaze. To je výsledek Karla Abrahama z prvního letošního testovacího dne v královské kubatuře MotoGP. Testy se jedou na okruhu v malajském Sepangu

Otevřena nová MX hala v obci Žalmanov

31.1.2012 - Tato hala se nachází v obci Žalmanov, cca 8 km od Karlových Varů. - Do oficiálního provozu byla uvedena 14.1.2012.

Juniorská motokrosová komise odhalila své plány

Juniorská motokrosová komise odhalila své plány28.1.2012 - Hlavním úkolem komise je celkové zajištění Mez MČR juniorů, pro které je již připravený kompletní termínový kalendář. Cílem je zatraktivnit a zkvalitnit tento seriál pro domácí i zahraniční jezdce.

Podle týmů MotoGP bylo Brno třetí nejlepší Grand Prix uplynulé sezony

Podle týmů  MotoGP bylo Brno třetí nejlepší Grand Prix uplynulé sezony27.1.2012 - Automotodrom Brno v roce 2011 uspořádal třetí nejlepší Grand Prix z osmnácti podniků šampionátu MotoGP. Rozhodli o tom přímo členové závodních týmů, kteří každoročně o udělení ceny „IRTA Best Grand Prix“ hlasují. Zvítězil okruh v italském Mugellu, na druhém místě se umístila španělská Valencie.

Ve Studeném a v Klášterci nad Orlicí se o víkendu konečně rozjede motoskijöring!

Ve Studeném a v Klášterci nad Orlicí se o víkendu konečně rozjede motoskijöring!25.1.2012 - V sobotu se pojede závod ve Studeném nedaleko Žamberka a místní trať bude mít premiéru v seriálu MMČR. Podle informací Jaroslava Lipenského, hlavního organizátora závodu za Motocross team Žamberk, se pojede na divácky atraktivní trati. Parkoviště pro diváky je blízko hlavní silnice

Stránka 1 2 3 4 5 120 ...121
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu