Alpe Adria v Mostě : Domácí závod Trautmannovi vyšel na bronz

Alpe Adria v Mostě :  Domácí závod Trautmannovi vyšel na bronz

Šrámek racing promotion v cele Alpe Adrie

Tým Šrámek racing promotion a jeho jezdec Lukas Trautmann, vybojovali na Autodromu Most skvelé 3. místo, které je posunulo do cela prubežné klasifikace šampionátu Alpe Adria.

V závode trídy GP 125 ccm startovalo spolecne s Lukasem i nekolik jeho souperu z elitního Red Bull Cupu, vcetne až do Sachsenringu vedoucího Arthura Sissise z Austrálie. I proto je získané pódium cennejší. Mladý jezdec ceského týmu Šrámek racing promotion vybojoval v cíli závodu 3. místo, címž dokázal své jezdecké kvality a potvrdil skvelou práci týmu pri príprave motocyklu. Navíc se tímto výsledkem posunul do cela klasifikace šampionátu Alpe Adria, kde má 85 bodu, což je sice stejne jako má Ital Cappella, nicméne pro jezdce ceského týmu hovorí lepší umístení v jednotlivých závodech. Na okruhu v Moste se predstavil i druhý jezdec týmu, Martin Holoubek.

Ten se specializuje na závody na prírodních okruzích, nicméne start v Preboru Volná 250-600 pojal jako dobrý trénink na blížící se závod v Terlicku. Martin v závode této trídy vybojoval celkové 9. místo, což v rámci možností jeho motocyklu bylo velmi dobré umístení.

Lukas Trautmann:
„Byl to velmi dobrý závod. Nepovedlo se mi moc dobre odstartovat, myslím, že v prvním kole jsem jel až na sedmém míste. Pak jsem ale získal dobrý rytmus jízdy a postupoval dopredu. Jsem spokojený.“

Martin Holoubek:
Víkend v Moste hodnotím skvele, fajnove jsem si po dlouhé dobe zajezdil na motodromu a i finální výsledek je velmi dobrý. S nynejším motocyklem nešlo zajet lepší umístení. Samozrejme dekuji celému týmu který byl se mnou na závodech v Moste, a také všem mým partnerum a fanouškum. Dále chci pogratulovat mému týmovému kolegovi Lukasu Tratmannovi, který zde na závodech startoval ve tríde 125 GP a v závode vybojoval skvelé 3.místo.“

Jirka Šrámek, majitel a manažer týmu:
„Na to, že Martin na klasickém okruhu startoval letos poprvé, jsem velice spokojen. Martin neustále zlepšoval svuj cas a jeho. 9. místo celkove z 29 lidí beru za dobrý výsledek. Ve tríde GP125 pro nás celý víkend probíhal prakticky bez problému. Lukas opet stlacoval svuj cas až nakonec v závode zajel o vterinu rychleji než loni. Škoda jen, že se start nepovedl dle predstav a vedoucí duo mu ujelo. Lukas naopak musel hájit své tretí místo pred dalšími tremi souperi a vetšinu casu byl z této skupinky nejaktivnejší. Krásný závod, spokojenost. Moc dekuji partnerum a prátelum za podporu.“