Vyhledávání

Brňan Ondřej Ježek bude po Grand Prix Valencie testovat stroj MotoGP !!!

Brňan Ondřej Ježek bude po Grand Prix Valencie testovat stroj MotoGP !!!
Ondřej Ježek bude testovat stroj MotoGP!
 
Motocyklový závodník Ondřej Ježek usedne den po Grand Prix Valencie na motocykl Kawasaki Ninja ZX-RR, motocykl šampionátu MotoGP bude testovat na okruhu Ricardo Torma v Cheste u Valencie.
 
Pouze dva čeští motocykloví závodníci se svezli na špičkových motocyklech MotoGP, které disponují tou nejlepší světovou technologií. Po Jakubu Smržovi a Michalu Bursovi se této cti nyní dostane i třetímu českému jezdci.

Díky společnosti ASKO KC - dovozci motocyklů Kawasaki a týmu šampionátu MotoGP Kawasaki Racing, dostane Ondra možnost v rámci novinářského testu vyzkoušet speciál Kawasaki Ninja ZX-RR. Ondra pojede na motocyklu Anthony Westa. Spolu s ním budou testovat tento motocykl také legendární jezdci nejprestižnějšího motocyklového šampionátu této planety, jako například Wayne Gardner, Randy Mamola, či Alex Criville. První jezdcovi dojmy budou po testování prezentovány na serveru www.racing.motorkari.cz.
 
Ondřej Ježek:  „Byl jsem nadšený, když jsem se dozvěděl, že budu mít možnost svezení na speciálu MotoGP. Moc si této příležitosti vážím a těším se na srovnání se sériovou šestistovkou. Doufám, že bude pěkné počasí a budu si moci jízdu co nejvíce užít.“
 
Petr Štola
Media servis
 

Fotogalerie

Ondra Ježek na ME motocyklů 2007 v Mostě

foto archiv týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu