Vyhledávání

Cardion AB podepsala smlouvu o titulárním sponzorství české GP

V roce 2006 podporovala společnost Cardion AB dva české účastníky seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. V sezóně 2007 se společnost zapojí do seriálu MotoGP ještě významněji.
 
Zaprvé se společnost Cardion AB dohodla s držitelem vysílacích práv, společností Dorna Sports, a jako první česká společnost odkoupila vysílací práva na celý seriál MotoGP nejen pro tuto, ale i pro příští sezónu. Tato vysílací práva pak společnost Cardion AB nabídla České televizi, která bude závody Mistrovství světa silničních motocyklů vysílat živě. Úvodní závody sezóny 2007, které již byly na ČT2 odvysílány, se setkaly s pozitivními ohlasy ze strany českých motocyklových fanoušků.
 
Společnost Cardion AB dále podepsala smlouvu o titulárním sponzorství české Grand Prix. „Od letošního roku až do roku 2011 se bude česká Grand Prix jmenovat Cardion AB Grand Prix České republiky,” potvrdil Karel Abraham, manažer týmu Cardion AB Motoracing. V sezóně 2007 jede za tento český tým jediný jezdec, Karel Abraham ml., který přestoupil ze 125ccm do 250ccm.
Nový titulární sponzor pomohl také brněnskému okruhu v jednáních o pořádání motocyklové Grand Prix v České republice.
 
 „Automotodrom Brno měl uzavřenou smlouvu o konání Grand Prix do roku 2009, díky novému titulárnímu sponzorovi byla tato smlouva prodloužena až do roku 2011, což je nejzazší možný termín pro všechny okruhy,” uvedla Ivana Ulmanová, výkonná ředitelka společnosti Automotodrom Brno, která počátkem letošního roku podepsala novou smlouvu s výkonným ředitelem společnosti Dorna Sports, Carmelo Ezpeletou.
 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu