Vyhledávání

Karel Abraham se po zranění vrátil, ale měl problémy s koncentrací

Karel Abraham se po zranění vrátil, ale měl problémy s koncentrací

Velká cena Japonska
Karel Abraham se po zranění vrátil na závodní dráhu,
v úvodních trénincích měl problémy s koncentrací


Šestnáctý čas zajel Karel Abraham v prvních dvou trénincích na Velkou cenu Japonska, která se o víkendu jede na okruhu v Motegi. Abraham v Japonsku usedl na motorku poprvé od vážného pádu v Aragónu před dvěma týdny.

„Ty dva týdny jsem se snažil odpočívat a hlavně si nepřipouštět, co se stalo. Z dnešních výsledků jsem zklamaný, mám problémy se koncentrovat,“ přiznal Karel Abraham, který za sebou nechal tři jezdce, kteří nejsou pravidelnými účastníky šampionátu.

Karel Abraham odjel v prvním a druhém měřeném tréninku celkem dvacet sedm kol. Zatímco dopoledne zajel čas 1:49,813, odpoledne zrychlil o 0,508 sekundy a zajel čas 1:49,305.

Se ztrátou 2,515 sekundy na nejrychlejšího jezdce Daniho Pedrosu obsadil šestnácté místo. „Nemůžu jet tak, jak chci. Mám problém udržet pozornost a plně se soustředit. Musím doufat, že se mi zítra podaří ten blok prolomit,“ konstatoval jedenadvacetiletý jezdec týmu Cardion AB Motoracing, který si loni na okruhu v Motegi ve třídě Moto2 vyjel své první pódium ve světovém šampionátu.

 

PR

 

Fotogalerie

Karel Abrahám v pro něj smolné VC Aragonu 2011

foto týmu. Smolný pád přišel již ve druhé zatáčce

Další fotografie 1 2 3

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu