Vyhledávání

Soutěž o vstupenky na MS superbiků 2010 v Brně. Jede se již za pár dní !

Soutěž o vstupenky na MS superbiků 2010 v Brně. Jede se již za pár dní !

SOUTĚŽ: Hrajte o vstupenky na MS superbiků v Brně!

Dovolujeme si tímto  upozornit na soutěž, vyhlášenou kolegy ze sport.cz . Nejedná se tedy tentokrát o soutěž,  pořádanou našim webem !!!!!

Druhý červencový víkend je na brněnském autodromu vyhrazen nejsilnějším jednostopým strojům. Nenechte si závod mistrovství světa superbiků ujít! Hrajte se Sport.cz  o 3x2 stříbrné karty umožňující vstup na Masarykův okruh po celý závodní víkend a fanděte přímo na trati Jakubovi Smržovi!

Jediný český zástupce v superbikovém šampionátu je v průběžném pořadí seriálu na třinácté pozici, při posledním podniku ale prokázal zlepšení a dvakrát se probil mezi nejlepší desítku. Mezi kompletní špičkou nechybí ani nestárnoucí „Šílený“ Max Biaggi, jemuž patří v pořadí druhé místo.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA
Pokolikáté se letos pojede na Masarykově okruhu závod MS superbiků?
A) poosmé
B) podvanácté
C) poosmnácté


Napovíme, že poprvé se superbiky v Brně objevily v roce 1993. Správnou odpověď zasílejte na e-mailovou adresu soutez@sport.cz.  Nezapomeňte uvést své jméno a telefon, tři vylosované výherce budeme kontaktovat výhradně telefonicky! Dvě stříbrné karty budou třem vylosovaným výhercům zaslány poštou.

Víkendový program MS superbiků začíná na Masarykově okruhu již v pátek 9. července volnými a kvalifikačními tréninky. Ty pokračují i v sobotu, kdy se jede také kvalifikace. V neděli 11. července vyvrcholí program dvěma závody na dvacet kol. Závody superbiků doplní podniky mistrovství světa supersportů, evropského šampionátu třídy Superstock 600 a Poháru FIM litrových superstocků. Diváci tak mohou sledovat závody takřka po celý den.

Viz také zde

 

Fotogalerie

Jakub Smrž na MS SBK 2009 v Assenu, foto týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu