Vyhledávání

Šrámkův FGR 07 team s mladíky usilovně testoval

FGR 07 Team absolvoval několik dní mohutného testování na mosteckém Automotodromu. Cílem těchto testů bylo nejen prověření obou mladičkých jezdců, ale i strojů a mechaniků. Testování probíhalo v několikadenních intervalech od konce března prakticky až do konce minulého týdne.

     V šesti testovacích dnech tak oba jezdci najeli přes šestnáct stovek testovacích kilometrů za počasí, které prověřování techniky opravdu přálo.

     Během těchto kilometrů se oba Kájové seznamovali se stroji a snažili se po zimě nabrat závodní rytmus a trochu těch pro ně nezbytných zkušeností.

     Stroje v průběhu testů prodělaly díky nasbíraným informacím i pár  zásadních technických úprav, které jak věříme budou přínosem pro nadcházející poslední dubnový víkend, kdy se bude na okruhu Hungaroring nedaleko maďarské Budapešti konat první ze závodů Alpe Adria Cupu. V rámci tohoto závody nabitého víkendu se uskuteční i Mistrovství České Republiky.

     Jako jednu z novinek připravil tým FGR 07 pro tento první letošní motocyklový svátek lehkou změnu designu a barevné rozlišení obou jezdců.

PR

 

Fotogalerie

24h Dubaj 2007 a pátý Miro Konopka

foto archiv týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu