Vyhledávání

Triglav pojišťovna se dohodla na spolupráci s Karlem Abrahamem

Triglav pojišťovna se dohodla na spolupráci s Karlem Abrahamem
Triglav pojišťovna spolupracuje s Karlem
Abrahamem, pojistila jeho motocykly
 
Brno, 28. listopadu 2011
 
Triglav pojišťovna se dohodla na spolupráci s aktuálně nejúspěšnějším českým motocyklovým závodníkem Karlem Abrahamem. Společnost pro něj připravila pojištění motocyklů šité na míru. Nová spolupráce bude navíc rozšířena o marketingové aktivity. 
 
Karel Abraham je v současnosti nejúspěšnější český motocyklový závodník. Jezdec týmu Cardion AB Motoracing se v letošní sezoně MotoGP celkově umístil na 12. místě. V roce 2011 závodil především na motocyklu Ducati Desmosedici GP11, v závěru sezóny však jezdec testoval pro příští rok nový litrový motocykl Ducati Desmosedici GP12. Pro oba stroje připravila Triglav pojišťovna speciální pojištění.
 
Při přípravě pojištění jsme vyšli maximálně vstříc požadavkům Karla Abrahama a jeho týmu. Pojistka motocyklů kryje všechna potenciální rizika související s odcizením,“ uvedl Petr Baný, generální ředitel a předseda představenstva Triglav pojišťovny. „Spolupráce s Karlem Abrahamem koresponduje s našimi dlouhodobými aktivitami, v rámci kterých podporujeme český sport. Na začátku letošního roku jsme například začali s podporou českých házenkářů, doplnil Baný.
 
„Pojištění motocyklů od Triglav pojišťovny je zcela nadstandardní. Pojišťovna velice pružně zareagovala na naši poptávku a produkt vymodelovala na míru, což rozhodně není běžné. Navíc způsob jakým pojišťovna zjišťovala předmět pojištění svědčí o tom, že má o klienta zájem a snaží se co nejlépe vyjít vstříc jeho požadavkům,“ sdělil k nové spolupráci motocyklový závodník Karel Abraham.
 

 

 

 

 
 
O společnosti Triglav pojišťovna, a. s.
 
TRIGLAV POJIŠŤOVNA, a. s., vznikla v roce 2000 z původní Všeobecné pojišťovny, kdy její akcionář, mateřská společnost Zavarovalnica Triglav ze Slovinska, odkoupil 100 % akcií této společnosti. V současné době působí na celém území České republiky. Vedle generálního ředitelství v Brně jsou vybudovány obchodní kanceláře, tzv. oblastní agentury, v Praze, Českých Budějovicích, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Liberci, Olomouci a v Brně.
 
Triglav pojišťovna je součástí mezinárodního finančního konglomerátu Skupiny Triglav, který tvoří kromě pojišťoven na území střední a jihovýchodní Evropy také zajišťovna (Triglav RE), banka a společnosti zabývající se správou investic. Triglav pojišťovna je jeho součástí vedle dceřiných společností z osmi evropských zemí. Skupinu Triglav spojují tři pilíře – pojišťovnictví, správa majetku a bankovnictví.
 
O Karlovi Abrahamovi
 
Karel Abraham je český motocyklový závodník, který závodí za tým CARDION AB MOTORACING. Jízdě na motocyklu se věnuje od roku 2001. Již v roce 2005 absolvoval svůj první start na okruzích seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů v kategorii do 125 cm³, o dva roky později se stal n nejmladším jezdcem ve třídě 250 cm. V roce 2010 zvítězil v posledním závodě sezóny a stal se tak historicky třetím českým vítězem závodu Grand Prix.
 
 

 

 

Petr Baný
generální ředitel a předseda
představenstva společnosti
Novobranská 544/1, 602 00 Brno
 
 PR
 

Fotogalerie

Karel Abraham ve finále MotoGP 2011 ve Valencii

foto týmu

Další fotografie 1 2 3

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu