Vyhledávání

Tým Intermoto v diváky obleženém Brně s premiérou v Grand Prix 125

Tým Intermoto v diváky obleženém Brně s premiérou v Grand Prix 125Na brněnském okruhu tento víkend absolvoval tým Intermoto Czech další premiéru, poprvé v historii se jezdec Intermota postavil na start závodu Grand Prix 125.

Další z vrcholných závodů absolvoval královéhradecký tým Intermoto Czech, který o tomto víkendu rozšířil své působení i do světového šampionátu třídy 125 ccm. V Grand Prix České republiky se na Masarykově okruhu v Brně představil člen juniorské sekce Intermota mladý Karel Pešek, který teprve tento měsíc oslavil patnácté narozeniny.
 
Jediným cílem bratra české motocyklové hvězdy Lukáše byla samotná kvalifikace do nedělního závodu. Ta se také nakonec povedla a Karel tak mohl dnes těsně před obědem absolvovat svůj nejdelší závod kariéry. V něm již šlo pouze o získání zkušeností, kterých náš mladý jezdec v současné době potřebuje co nejvíce. Karel Pešek s Aprilii týmu Intermoto Czech nakonec dokončil závod na 31. místě, když byl klasifikován jako jediný český jezdec startující s divokou kartou.
 
Před juniorskou sekcí týmu Intermoto Czech, kde vedle Karla Peška startuje i David Látr, je nyní týdenní volno, již poslední prázdninový víkend ovšem nastoupí oba jezdci na maďarském okruhu Hungaroring k dalšímu závodu Alpe Adria šampionátu.
 
 
Petr Štola
Media servis
 

Fotogalerie

Češi Lukáš Pešek a Karel Abrahám, kvalifikace na GP Brno, foto J.Navrkal

foto Jiří Navrkal

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu