Vyhledávání

Vstupenky na Grand Prix 2012 již nyní a do konce roku za 990 Kč

Vstupenky na Grand Prix 2012 již nyní a do konce roku za 990 Kč

Automotodrom Brno zahajuje předprodej, vstupenku na Grand Prix nabídne za 990 Kč

Automotodrom Brno spolu s představením nového kalendáře na sezonu 2012 oficiálně zahájil předprodej vstupenek. Od 11. listopadu budou v prodeji vstupenky na Grand Prix České republiky a na Mistrovství světa Superbike. Vstupenky na Le Mans Series uvolní společnost do prodeje, jakmile bude podepsána smlouva s promotérem.

Automotodrom Brno zachoval vstupenkový systém z roku 2011. „Nejdůležitější zpráva pro většinou fanoušků je, že nejprodávanější třídenní vstupenka na Grand Prix České republiky bude i v roce 2012 platit na všechny přírodní tribuny. A stejně jako v loňském roce ji nabídneme před Vánocemi za akční cenu 990 korun,“ nastínil marketingový ředitel Automotodromu Brno Michal Klouda. „Ve srovnání s konečnou cenou na místě jde téměř o padesátiprocentní slevu,“ zdůraznil. Nejlevnější třídenní vstupenka na Mistrovství světa Superbike platná na tribuny D a G bude v prodeji dokonce za 290 korun.

Elektronický systém prodeje vstupenek
Společnost od 11. listopadu přechází na nový elektronický systém prodeje vstupenek. „Vstupenky zakoupené on-line přes náš web už nebudeme fyzicky rozesílat, ale zákazník si ji sám doma vytiskne. Pokud plánuje dát vstupenku někomu jako dárek, může si na našich webových stránkách stáhnout dárkový certifikát, do nějž může doplnit jméno obdarovaného,“ pokračuje Michal Klouda. Nový systém prodeje vstupenek vyloučí zejména před Vánocemi riziko, že zakoupenou vstupenku včas nedopraví pošta. Při samotném závodním víkendu se díky elektronickým čtečkám výrazně zrychlí pohyb lidí areálem, kontrola vstupenek totiž bude efektivnější a rychlejší.

Ceny vstupenek po 1. lednu
Od Nového roku vstoupí předprodej vstupenek do druhé vlny. „V ní budeme muset zohlednit zvýšení sazby DPH na 14 procent. Vstupenky na Grand Prix České republiky zdraží řádově o desítky korun. V druhé vlně bude vstupenka na přírodní tribuny stát 1550 korun, tedy o šedesát korun víc než letos,“ vypočítal Klouda. Ceny vstupenek na Mistrovství světa Superbike zůstanou stejné jako v roce 2011. „Vzhledem k jejich výši by zdražení bylo opravdu jen v řádu korun, rozhodli jsme se tedy zachovat ceny, na které jsou fanoušci zvyklí z roku 2011,“ upřesnil marketingový ředitel Automotodromu Brno.

 


Aktuální ceník je k dispozici na www.automotodrombrno.cz

 

Fotogalerie

Cardion ab Grand Prix České republiky 2008

foto Phen

Další fotografie 1 2 3

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu