Vyhledávání

Okruhy

24h Daytona: Komplikovaný trénink našich

15.2.2007 - Enge, jedoucí s prototypem Riley&Scott týmu Samax Motorsport, se do USA vrátil po víkendovém startu v závodu A1GP na Novém Zélandu. Ve čtvrtek v Daytoně začaly tréninky a kvalifikace. Samax Motorsport od testů změnil a rozšířil posádku vozu, ve kterém jede český jezdec. Do kokpitu budou usedat také Roger Yasukawa, Chris Festa, Christian Montanari a Kris Szekeres. Noční déšť navíc omezil jízdy na trati

V Daytoně se představí Tomáš Enge a Jan Charouz

15.2.2007 - Nejslavnější americký vytrvalostní závod je na programu tento víkend, již od dnešního dne začínají tréninky a kvalifikace. Startovní listina čítá 71 vozů, z nich 28 tvoří prototypy a zbývajících 43 aut patří do třídy GT. Dnes ráno amerického času končí přejímky a mnohé týmy vyčkávají s definitivním oznámením posádek až na uzávěrku.

Premiérová sezóna BMW 1 Challenge 2006 a její nej-

15.2.2007 - Premiérová sezóna BMW 1 Challenge 2006 byla samé překvapení, samý boj. Co vše se na českých tratích událo si připomeňme v následujícím žebříčku nej…

A1GP: Tomáš Enge vyhrál páteční trénink na Zélandu !

15.2.2007 - Tomáš Enge a tým České republiky se rychle adaptovali na okruh Taupo na Novém Zélandu a obsadili čelo výsledkové listiny v pátečním tréninku na závod A1GP v letošním roce. Tým je odhodlaný využít tohoto výsledku jako odrazového můstku pro zbytek víkendu.

Enge místo Janiše zahájí A1GP v novém roce

Enge místo Janiše zahájí A1GP v novém roce15.2.2007 -

Tým České republiky měl původně tento víkend reprezentovat Jarek Janiš, který však po zdravotní indispozici v Dubaji musel absolvovat sérii lékařských vyšetření, po kterých mu byl doporučen několikadenní klid a rehabilitace, volba nakonec padla na ostříleného Engeho, který na Nový Zéland odletěl přímo z Floridy.

Okruhové BMW jedničky vyzkoušely Sosnovou

15.2.2007 - I přes nepřízeň počasí, které sužovalo celou naší republiku se v pátek na sosnovském autodromu uskutečnil prezentační den nového promotéra BMW 1 Challenge Racing Service International LLC.

Stránka 1 ...375 376 377 378
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu