Vyhledávání

Okruhy

Hyundai Janík Motorsport bude i v roce 2023 závodit na evropských okruzích

Hyundai Janík Motorsport bude i v roce 2023 závodit na evropských okruzích23.3.2023 - Partnerský tým českého zastoupení Hyundai nasadí do seriálu TCR Eastern Europe tři vozy Elantra N TCR. Za volant usednou Slovák Maťo Homola, Polák Carlo Czepiel, o třetí sedačku se podělí Petr Semerád a Adam Kout.České zastoupení značky Hyundai a tým Janík Motorsport zahajují třetí sezonu vzájemné úspěšné spolupráce.

Hyundai Janík Motorsport je nejlepším týmem v TCR Eastern Europe

Hyundai Janík Motorsport je nejlepším týmem v TCR Eastern Europe14.9.2022 - Tým Hyundai Janík Motorsport se s předstihem stal nejlepším týmem letošního ročníku TCR Eastern Europe. Rozhodly o tom výsledky závodu na Autodromu Most, kde Petr Semerád a Václav Janík získali na závodních speciálech Hyundai i30 N TCR v součtu 23 bodů. Více než roční spolupráce značky Hyundai se závodním týmem tak vyústila v obrovský úspěch. Skvělou sezónu korunoval druhým místem v individuálním hodnocení Petr Semerád.

Drexler Automotive F3 Cup zakončil v Maďarsku

19.10.2019 - Formulový pohár, dříve známější pod názvy Austria F3 Cup, či Remus Cup zakočil svou premiérovou sezónu pod novým sponzorem a v poli F3 a F Renault se v sezóně objevili v Mostě i Brně české tváře.

Carbonia na Sárváru se šedesátkou jezdců

19.5.2018 - Poblíž maďarského oblíbeného lázeňského komplexu Sárvár se jel druhý letošní závod Carboniacupu, určeného jak závodním a sériovým vozům, tak i formulím a speciálům. Na své si tak přišli amatérští jezdci, ale také ostřílení okruhový harcovníci. Po loňské premiéře se na tento pěkný a méně známý autodrom vydali znovu

Emirates obnovila globální partnerství s Formulí 1

Emirates obnovila globální partnerství s Formulí 114.5.2018 - Emirates, největší letecká společnost na světě, a Formule 1®, výkladní skříň motorového sportu, oznámily obnovení a rozšíření svého globálního partnerství až do konce roku 2022.

Octavia Cup zveřejňuje časové výsledky z oficiálního testu

Octavia Cup zveřejňuje časové výsledky z oficiálního testu12.4.2018 - Český pohárový seriál Octavia Cup zahájil v pátek na autodromu v Mostě sezónu 2018 oficiálním testem. Přítomná byla většina závodníků. Během celodenního testu tak mohli tři týdny před prvním závodním víkendem řádně otestovat novou techniku a také natrénovat mostecký okruh, protože první závodní víkend se odehraje právě tam.

Octavia Cup v sezóně 2018 s novou technikou, 7 závodními víkendy a 17 jezdci

Octavia Cup v sezóně 2018 s novou technikou, 7 závodními víkendy a 17 jezdci12.4.2018 - Český pohárový seriál Octavia Cup zahájil oficiálním testem na autodromu v Mostě sezónu 2018. Na konci dubna čeká jezdce na stejném okruhu první závodní víkend, a to po boku prestižní německé série ADAC GT Masters. Startovní listina čítá v tuto chvíli 17 jezdců, zhruba polovina z nich je ze zahraničí. „Sezónu vidím velmi pozitivně. S napětím očekáváme průběh prvních závodů. Pevně věřím, že závodníci budou s vozy spokojeni a že se naplno vrhneme tam, kam nás technika loni nepustila,“ říká promotér závodu Josef Zajíček.

Octavia Cup hlásí nabité pole

Octavia Cup hlásí nabité pole17.3.2018 - Český pohárový seriál Octavia Cup se připravuje na start sezóny 2018. V současné době se dokončují technické úpravy na flotile vozů, které budou předány svým majitelům na konci března. Oficiální test se uskuteční na mosteckém autodromu 6. dubna. Předběžná startovní listina čítá v tuto chvíli 18 jezdců. Mezi zhruba polovinou českých jezdců se objeví také známý závodník Michal Matějovský. Ve startovním poli nebudou chybět ani závodníci z Polska, Německa, Rakouska, Slovenska nebo Litvy.

Octavia Cup zveřejňuje kalendář závodů na sezónu 2018

Octavia Cup zveřejňuje kalendář závodů na sezónu 201811.1.2018 - Český okruhový pohár Octavia Cup zveřejnil kalendář závodů pro rok 2018. Letošní sezóna nabídne celkem sedm závodních víkendů v pěti evropských zemích. Octavia Cup zahájí sezónu poslední dubnový víkend na autodromu v Mostě po boku prestižní série ADAC GT, která zde bude mít svou českou premiéru. „S podobou kalendáře jsem spokojený. Konečně si novou techniku vyzkoušejí také závodníci v ostrém režimu. Všechny dosavadní testy naznačují, že máme vysoce spolehlivou techniku se skvělými jízdními vlastnostmi,“ uvedl promotér závodů Josef Zajíček.

V Oscherslebenu odstartuje druhá sezóna Škoda Octavia Cupu. Na startu nechybí favorité.

11.7.2017 - Sedmidílný kalendář značkového poháru Škoda Octavia Cup odstartuje ve dnech 7. až 9. července na německém okruhu Oschersleben. Ve startovní listině jsou všichni favorité: Tomáš Pekař, Michael Vorba, August MacBeth či Martin Semerád. Nebo snad zaboduje někdo jiný?

Stránka 1 2 3 4 377 ...378
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu