Vyhledávání

Okruhy

Carboniacup jede opět na Slovensku 14.9.

9.9.2015 - Na Slovakiaringu se pojede další díl Carboniacupu, čímž se sezóna přehoupne do své poslední třetiny. Závěr sezóny pak uvidí opět diváci na Autodromu v Mostě. K dalšímu dílu Shadows Carboniacupu se přihlásilo zatím 70 vozů.

Úspěšný víkend Carboniacupu u sousedů v Německu

12.7.2015 - Na Lausitzringu se po ADAC GT meisterschaftu konal již 3. závod Carboniacupu, neboli souboje cestovních, upravených, sériových, či formulových vozů. 82 závodníků překvapilo pořadatele Edera days poměrně mile.

Carboniacup: Mise Lausitzring zahájena

2.7.2015 - V pondělí se po víkendových závodech ADAC GT Masters koná již třetí závodní den Carbonia cupu, tentokrát na okruhu Lausitzring. Očekává se rekord v divizi formulových vozů, ale máme přihlášeno i více vozů v ostatních skupinách.

Carboniacup na Slovakiaringu dobila Praga R1

22.5.2015 - Na Slovakiaringu u Orechovej Potoni se konali tentokrát dvě závodní jízdy Carboniacupu 2015. Speciál Praga R1 tentokrát odvezl putovní pohár za nejlepší časy v závodech.

Mostecký paddock ovládne až 100 drifterských speciálů

Mostecký paddock ovládne až 100 drifterských speciálů17.5.2015 - Pod kapotou přes 500 koní, kvílení brzd, kouř a všudypřítomná vůně spálených pneumatik, to jsou závody v řízeném smyku, tedy driftu. Neskutečná podívaná, která nenechá nikoho na pochybách, že drift není jen jízda, která se musí opravdu umět, ale také životní styl.

Carboniacup i letos na Slovensku!

11.5.2015 - Letošní druhé klání Carboniacupu je připraveno již 12.5. na SLOVAKIA RINGU a jezdci pojedou během jednoho dne hned dva závody, jízdy pak okoření pole domácích závodníků. SLOVAKIA RING, blízko Dunajské Stredy, se těší na diváky.

Eset V4 Cup a FIA Zone CE začíná okruhem v Maďarsku

21.4.2015 - Okruhová sezóna cestovních a formulových vozů začíná v Maďarsku. Po zimní přestávce změří síly nejen našinci, ale i celá zóna střední Evropy FIA a ESET V4 Cup.

Most přivítá o tomto víkendu Nissan Day Carbonia Cup 2015

8.4.2015 - Po dlouhé zimní přestávce se letos poprvé rozezní motory závodní série Carbonia Cupu opět na domácí dráze v Mostě, tentokráte pod názvem Nissan Day. Startovní listina čítá pěkný počet 90 vozů, diváci jsou v prostorách depa zdarma vítáni. Vstup do areálu umožněn jen přes depo závodních strojů.

Masaryk Racing Days v Brně se chystá na pokus o překonání rekordu trati

Masaryk Racing Days v Brně se chystá na pokus o překonání rekordu trati12.9.2014 - Nejen opravdu nezvykle nabité startovní listiny republikových závodů MMČR na okruzích nabídne divákům Masaryk Racing Days. Do moravské metropole míří nadupané vozy série BOSS GP, kde mimo jiné startuje Marijn Van Kalmthout z Nizozemí na Benetton B197 F1 Judd V10, okruhový rekord se bude zcela jistě otřásat. Čeká nás také finále Eset V4 Cupu.

Carboniacup přilákal na Slovensko rekordních 83 aut

6.9.2014 - Slovenský okruh u Orechovej Potoni hostil už letošní páté klání Carboniacupu, tedy předposlední závodní víkend, tentokrát však velmi obsazený, a to hned 83 vozy, což byl na této oblíbené trati za 4ročníky seriálu rekordní počet.

Stránka 1 2 3 4 5 6 377 ...378
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu