Vyhledávání

Okruhy

Carboniacup zavítal tentokrát k sousedům na okruh Lausitzring

Carboniacup zavítal tentokrát k sousedům na okruh Lausitzring30.7.2014 - Krásné letní počasí přivítalo jezdce Carboniacupu na německém závodním okruhu Lausitzring a na plánu měli se svézt na 4,3km dlouhé trati s názvem Grand Prix. Po dvou závodech v Mostě a zatím jednom vystoupení na Slovakiaringu, zavítali jezdci Carboniacupu také k sousedům na slunný Lausitzring, tedy více jak čtyřkilometrový okruh nedaleko Drážďan, který se nad ostatními tratěmi vyjímá klopenými zatáčkami, neboť se zde odjelo i pár závodů Indycar a pravidelně zde okruh hostí také závody DTM.

Slovakiaring přitáhl do Carbonia Cupu opět plný dům

Slovakiaring přitáhl do Carbonia Cupu opět plný dům22.5.2014 - Druhý letošní závod Carbonia Cupu hostil Slovakiaring na Slovensku a přilákal opět hojné pole jezdců rozličných kubatůr v sérii cestovních vozů, formulí a prototypů.

Carbonia Cup se stěhuje k sousedům na Slovakiaring

Carbonia Cup se stěhuje k sousedům na Slovakiaring7.5.2014 - Druhý díl okruhového Carbonia Cupu se koná dne 19.5. u Orechovej Potoni na Slovensku, tedy na jinak velmi pěkné technické trati Slovakiaring.

SCC Brno 2014, po letech znovu rychlé placky v moravské metropoli

SCC Brno 2014, po letech znovu rychlé placky v moravské metropoli3.5.2014 - Nejlépe se s prvním podnikem Sports Car Challenge v Brně vypořádal Andreas Fiedler z Německa na PRC Audi Turbo, i když díky technickým problémům z pátka musel hodně opravovat.

Sports Car Challenge 2014 již brzy v Brně

Sports Car Challenge 2014 již brzy v Brně23.4.2014 - O víkendu zavítají do Brna opravdu rychlé vozy Sports Car Challenge a k vidění budou i čtyřlitrové prototypy a diváky čeká zajímavá podívaná s 24 přihlášenými jezdci. Závody pak proběhnou jako součást Austria Histo Cupu a na své si přijdou i milovníci starší techniky, a to nejen formulové.

Carbonia Cup odstartoval v Mostě se 78 vozy

Carbonia Cup odstartoval v Mostě se 78 vozy9.4.2014 - První závody Carbonia Cupu se konaly o víkendu v Mostě a jezdcům přálo nedeštivé a teplé počasí. Nejrychlejší vůz kvalifikace PRC BMW 3,2ltr sice nedojel, přesto byl pořadatel spokojen hojnou účastí jezdců, a to nejen z ČR. V Mostě se na úvod sezóny sešlo 78 vozů, včetně Caterhamů, formulí a cestovních a GT vozů.

FIA WTCC: obhájí Yvan Muller titul?

FIA WTCC: obhájí Yvan Muller titul?8.1.2014 - Mistrovství světa cestovních vozů loni navštívilo 12 okruhů a jeho vítezem se stal Francouz Yvan Muller s Chevroletem Cruze 1.6. Obhájí titul i letos s Citroenem?

Sports Car Challenge 2013, jako bratr a sestra

Sports Car Challenge 2013, jako bratr a sestra12.10.2013 - Sports Car Challenge se pohybuje na evropských kolbištích již mnoho závodních sezón. Pro tento ročník se díky zvýšení poplatků FIA musela rozdělit na dvě závodní série German Sports Car Cup a Sports Car Challenge Austria.

Carbonia cup pokračoval s rekordní účastí nedělním závodem na Slovakia Ringu

Carbonia cup pokračoval s rekordní účastí nedělním závodem na Slovakia Ringu29.9.2013 - O uplynulém víkendu v neděli 22.9. se uskutečnil předposlední letošní závod seriálu Carboniacup. Startovalo se na fantastickém okruhu Slovakia Ring, který vyniká svou délkou 5922m a řadí jej svými parametry mezi nejdelší okruhy v Evropě. Tento okruh je svojí technickou náročností velkou výzvou i pro zkušenější jezdce a čtyři uměle vytvořené převýšení zaručují zpestření jízdy. Zde je možno jezdit 6 druhů dráhy a to v obou směrech, tedy celkem 12 různých variant dráhy, šířka tratě je 12metrů a cílová rovinka je široká 20m.

CARBONIA CUP zavítá tentokrát na Slovakiaring

CARBONIA CUP zavítá tentokrát na Slovakiaring11.9.2013 - Tímto bychom chtěli pozvat všechny příznivce motorismu a závodníky a jejich teamy z Čech i Slovenska a jejich čtyřkolové miláčky na pokračování dalším závodem okruhového seriálu Carbonia Cupu 2013, který proběhne 22.září a tentokrát se seriál přesune k našim sousedům na vysoce moderní okruh Slovakia Ring.

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 377 ...378
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu