Vyhledávání

Okruhy

Závody Mezinárodního mistrovství FIA Zóny Střední Evropy v Mostě s plným startovním roštem

Závody Mezinárodního mistrovství FIA Zóny Střední Evropy v Mostě s plným startovním roštem4.8.2012 - Závodní víkend začíná tradičně v pátek volnými tréninky kategorie Radical Cup, tréninky cestovních vozů a formulí ADAC Sachsen Historic Cup a dále kvalifikačními tréninky cestovních vozů a formulí D2 a D3, včetně divácky atraktivní divize D4.

Chevrolet ukončí své učinkování v Mistrovství světa cestovních vozů - FIA WTCC

Chevrolet ukončí své učinkování v Mistrovství světa cestovních vozů - FIA WTCC9.7.2012 - Ve své tiskové zprávě Chevrolet oznámil, že po letošní sezóně ukončí své učinkování v Mistrovství světa cestovních vozů - FIA WTCC. Účast ve WTCC se již neshoduje s prodejními a marketingovými strategiemi amerického výrobce.

Čtvrtstoletí Masarykova okruhu připomíná výstava ve Vaňkovce

2.7.2012 - Projít se posledním čtvrtstoletím motoristického závodění na Masarykově okruhu se mohou od 2. července návštěvníci nákupního centra Vaňkovka. Automotodrom Brno spolu s Technickým muzeem v Brně nachystal na následující tři týdny expozici mapující historii novodobého i původního Masarykova okruhu. Výstava vyvrcholí show před závodem Mistrovství světa Superbike 19. července.

Carbonia Cup pokračuje sezónu dalším závodem konaném na Mosteckém Autodromu

Carbonia Cup pokračuje sezónu dalším závodem konaném na Mosteckém Autodromu25.6.2012 - Zveme všechny příznivce rychlých kol, motorismu a tím spojený adrenalin závodů s vůní benzínu na sváteční čvrteční den začátku prázdnin na Autodrom v Mostě, kde se bude konat letošní v pořadí již třetí závod automobilů a formulí na okruzích s názvem Carbonia cup.

Sports Car Challenge ovládl Barth s PRC Audi

Sports Car Challenge ovládl Barth s PRC Audi20.6.2012 - Napínavou podívanou viděli diváci při třetím závodním víkendu Sports Car Challenge na Hockenheimringu. Svoji smůlu si ovšem vybral Thorsten Rüffer s Normou Nissan.

Slovenský závod sprint a vytrvalostní Carbonia cupu 2012

Slovenský závod sprint a vytrvalostní Carbonia cupu 201211.6.2012 - První červnový víkend se pro mnohé příznivce motorismu nesl ve znamení dalšího závodu seriálu Carbonia cup 2012, tentokrát u našich východních sousedů na moderním okruhu Slovakiaring, kde nás doprovázelo celý víkend krásné slunečné počasí. Do dějiště podniku dorazilo se svými vozy s rekordní účastí celkem 63 jezdců a 19 posádek vytrvalostního závodu. Ten měl v rámci celého seriálu svou premiéru a lze konstatovat, že úspěšnou.

Formulím při zóně vládl Hoffmann a Neuburger

Formulím při zóně vládl Hoffmann a Neuburger4.6.2012 - Na rakouském okruhu RedBullring pokračovalo středoevropské mistrovství formulí FIA Zone CE formulí do dvou litrů, ale také Austria F3 Cup a Austria Renault Cup pro stejné formule do 2000ccm3.

Interserii na RedBullringu vyhrál Milavec s Panozem

Interserii na RedBullringu vyhrál Milavec s Panozem29.5.2012 - Na rakouském okruhu RedBullring se konaly další závody Interserie a Austria F3 Cupu. Součástí závodů na bývalém A1 Ringu byly také jízdy BOSS GP a zóny střední Evropy na okruzích.

Carbonia cup již za pár dní startuje na trati Slovakia Ring

Carbonia cup již za pár dní startuje na trati Slovakia Ring27.5.2012 - Další závod se blíží, startujeme již 3.6. 2012 na překrásné trati disponující 6km délkou. Stále nejste rozhodnuti se s námi svést? Neváhejte, čeká nás jeden z nejlepších závodů sezóny.

Robert Šenkýř dokončil legendární 24h na Nürburgringu na 5.místě ve třídě GT4

Robert Šenkýř dokončil legendární 24h na Nürburgringu na 5.místě ve třídě GT422.5.2012 - Brněnský jezdec Robert Šenkýř dokončil na druhý pokus legendární 24h závod na Nürburgringu. Společně s kolegy, Němci Michaelem Rebhanem a Thomasem Haiderem, dovezl modročerné BMW M3 E92 GT4 německého týmu Scheid Motorsport do cíle na 5.místě v silně obsazené třídě GT4 a na 31.pozici v absolutním hodnocení.

Stránka 1 ...4 5 6 7 8 9 10 377 ...378
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu