Vyhledávání

Okruhy

Carbonia cup pokračoval s rekordní účastí nedělním závodem na Slovakia Ringu

Carbonia cup pokračoval s rekordní účastí nedělním závodem na Slovakia Ringu29.9.2013 - O uplynulém víkendu v neděli 22.9. se uskutečnil předposlední letošní závod seriálu Carboniacup. Startovalo se na fantastickém okruhu Slovakia Ring, který vyniká svou délkou 5922m a řadí jej svými parametry mezi nejdelší okruhy v Evropě. Tento okruh je svojí technickou náročností velkou výzvou i pro zkušenější jezdce a čtyři uměle vytvořené převýšení zaručují zpestření jízdy. Zde je možno jezdit 6 druhů dráhy a to v obou směrech, tedy celkem 12 různých variant dráhy, šířka tratě je 12metrů a cílová rovinka je široká 20m.

CARBONIA CUP zavítá tentokrát na Slovakiaring

CARBONIA CUP zavítá tentokrát na Slovakiaring11.9.2013 - Tímto bychom chtěli pozvat všechny příznivce motorismu a závodníky a jejich teamy z Čech i Slovenska a jejich čtyřkolové miláčky na pokračování dalším závodem okruhového seriálu Carbonia Cupu 2013, který proběhne 22.září a tentokrát se seriál přesune k našim sousedům na vysoce moderní okruh Slovakia Ring.

Brněnský tým KT MOTORSPORT odváží z Mostu 6x zlato v řadě

Brněnský tým KT MOTORSPORT odváží z Mostu 6x zlato v řadě17.8.2013 - O uplynulém víkendu se vyznavači okruhových závodů sjeli do severočeského Mostu, kde se konal další díl středoevropského, ale zároveň českého okruhového šampionátu. A přestože se oba zmíněné šampionáty dostaly do své druhé poloviny, jednalo se o letos vůbec první závod u nás.

Nabité dvoudenní závody Carbonia Cupu se blíží

Nabité dvoudenní závody Carbonia Cupu se blíží12.8.2013 - Po měsíc a půl trvající letní přestávce, kdy Carbonia cup zahájil začátek prázdnin závodem v LausitzRingu, se odpočinek jezdců a jejich teamů chýlí ke konci, do dalšího v pořadí již čtvrtého závodu Carbonia cupu zbývá necelých 14dní. Hostitelem tohoto podniku bude Autodrom Most, kde se uskuteční nabitý program dvoudenního ježdění připadající na dny 26.-27.8. 2013.

Prototypy, rychlé formule a Porsche Cup míří o víkendu do Mostu

Prototypy, rychlé formule a Porsche Cup míří o víkendu do Mostu8.8.2013 - Již o tomto víkendu se v Mostě rozezvučí silné motory formulí a cestovních vozů FIA zóny střední Evropy v závodech automobilů na okruzích, které doplní Porsche GT3 Challenge, historické vozy Haigo, kde k vidění bude třeba Škoda 130 RS, či Zastava. Jako součást divize 2 přijedou rychlé formule F3, neboli Remus F3 Cup.

Testovací den a volné jízdy s Carboniacupem na Autodromu v Mostě

Testovací den a volné jízdy s Carboniacupem na Autodromu v Mostě20.6.2013 - Ve středu 26.6.2013 se pro zájemce otevře Mostecký Autodrom, kde Carbonia cup pořádá volné ježdění a testování na okruhu s vlastními ať už závodními či sériovými vozy, máte tedy jedinečnou možnost svézt se na okruhu a otestovat svojí techniku např. na přípravu a nastavení vašeho vozu k závodům. Carbonia cup okruhové závody startují letošní již třetí závod poté 5.7. na LausitzRingu.

Mičánek zazářil v Hockenheimu

Mičánek zazářil v Hockenheimu4.6.2013 - Historicky první vítězství ve své kariéře na okruhu v německém Hockenheimu si připsal na své konto v seriálu Porsche Super Sports Cup brněnský jezdec Tomáš Mičánek s vozem 997 GT3 RSR. Prvenství získal v nedělním druhém závodě.

První vytrvalostní závod 3Le Carbonia začal na Slovakiaringu

První vytrvalostní závod 3Le Carbonia začal na Slovakiaringu11.5.2013 - Nový vytrvalostní seriál na okruhové scéně je na světě. Jak vám název již napoví, jedná se o tříhodinové vytrvalostní závody teamů, pořádané v rámci seriálu Carbonia cup – závody sprint.

Fantastický Carbonia Cup na Slovakiaringu – STIEVO GTR Day

Fantastický Carbonia Cup na Slovakiaringu – STIEVO GTR Day5.5.2013 - V poněkud netradiční den, totiž na prvomájovou středu, se konal druhý letošní podnik okruhového seriálu závodů Carbonia Cup 2013. Pořadatelé využili prvomájového státního svátku a nabídli jezdcům i týmům ideální podmínky pro měření sil. Ačkoliv se závod konal uprostřed týdne a zprvu panovaly obavy z nízkého počtu startujících, vše se v dobré obrátilo a na Slovakiaring přijelo nakonec 75 jezdců a to nejen z Čech, ale i 8 jezdců ze Slovenska a 7 jezdců z Rakouska, kteří obsadili svými Caterhamy převážně skupinu C.

ELMS Silverstone v gejzírech vody

ELMS Silverstone v gejzírech vody14.4.2013 - Po loňské mnoho nepovedené sezóně European Le Mans Series, kdy jsme se dočkali i zrušeného závodu v Brně, se opět prototypy a GT vozy postavily na start závodu v Silverstonu, kde se čekal pěkný souboj 23 vozů.

Stránka 1 ...2 3 4 5 6 7 8 377 ...378
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu