Vyhledávání

Okruhy

Jílková Malchárka neporazila, a tak Austria Renault Cup vede Slovák

Jílková Malchárka neporazila, a tak Austria Renault Cup vede Slovák13.4.2013 - Austria Formel Cup i přes zvýšené poplatky od FIA pokračuje v další sezóně a vidět byla i naše mladá závodnice Jílková s formulí Renault 2.0ltr. Série ovšem nemá původní název, pojede se jako formulový pohár.

Austria F3 Cup a Renault Cup pokračují dále!

Austria F3 Cup a Renault Cup pokračují dále!26.1.2013 - Loňské neočekávané problémy se zvýšením poplatků pro jednotlivé série pod patronací FIA se rozhodl řešit Franz Woess podobně, jako tomu bylo již dříve s Interserií, a to nabídnout své závody soukromníkům, tedy jako pohár. Jednání sice ještě pokračují, ale snad se i letos Austria Cup na závodních drahách objeví.

Carbonia Cup završil na Slovakiaringu svou sezonu

Carbonia Cup završil na Slovakiaringu svou sezonu25.10.2012 - Poslední podnik seriálu závodů automobilů na okruzích hostil letos podruhé areál závodiště Slovakiaringu. Ačkoliv pauza mezi tímto a předchozím podnikem v Mostě byla pouhé 2 týdny, navzdory obavám pořadatelů se na moderní okruh sjelo nad 50 závodníků. Nechyběli mezi nimi stálí účastníci seriálu, kteří chtěli dosbírat poslední body do celkového hodnocení ale také přijelo poměřit síly několik domácích jezdců i jezdců ze sousedního Rakouska.

Carbonia Cup znovu zavítal do Mostu

Carbonia Cup znovu zavítal do Mostu11.10.2012 - Seriál závodů automobilů na okruzích má za sebou předposlední závod této sezony. Hned na úvod musíme zmínit rekordní účast tohoto podniku - celkem se na oblíbený okruh v Mostě sjelo více než 60 jezdců a týmů z tuzemska i ciziny.

Šenkýř Motorsport na Dutch GT4 Final Race do Zandvoortu

Šenkýř Motorsport na Dutch GT4 Final Race do Zandvoortu4.10.2012 - Svoji premiéru v kategorii GT4 si Šenkýř Motorsport odbyde na slavném holandském okruhu Zandvoort. A to hned o následujícím víkendu při finálovém závodě serie Dutch GT4 2012.

Brněnské trampoty a dvě medaile Miry Horňáka

Brněnské trampoty a dvě medaile Miry Horňáka4.10.2012 - Ani tohtoročná jesenná cena v Brne, ktorá v tomto roku niesla názov Masaryk Racing Days sa nezaobišla, rovnako ako tie predchádzajúce, bez účasti Skaličana Mira Horňáka. Ten sa predstavil na okruhu v spolupráci s vozidlom Škoda Fabia Sedan z tímu CP Motorsport.

IP RACING SHOP slaví předčasně titul okruhových šampionů podruhé v řadě

IP RACING SHOP slaví předčasně titul okruhových šampionů podruhé v řadě4.10.2012 - Brněnský závodník Milan Valášek jezdil před lety závody motorových kluzáků, kde si dokázal vybojovat i pár slušných úspěchů, včetně čtvrtého místa v ME. Pak ale přesedlal do přece jen bezpečnější disciplíny - do automobilových závodů na okruzích.

Carbonia Cup vstoupil do své druhé poloviny sezóny na trati Eurospeedway Lausitzring

Carbonia Cup vstoupil do své druhé poloviny sezóny na trati Eurospeedway Lausitzring19.9.2012 - Druhou polovinu sezony 2012 zahájil Carbonia Cup závodním dnem na německém Lausitzringu, který tak nahradil původně plánovaný Slovakiaring. Tento okruh je bezesporu známý po celém světě, především díky svému unikátnímu tvaru a koncepci, kdy vnější ovál tvořený 3 klopenými zatáčkami tvoří ideální působiště pro závody amerického typu, zatímco vnitřní technická pasáž je zejména pro svou rozmanitost perfektní pro klasické okruhové závody.

První den Czech Truck Prix: Triumf syna šampiona F1 Damona Hilla, drsné bitvy i český úspěch

První den Czech Truck Prix: Triumf syna šampiona F1 Damona Hilla, drsné bitvy i český úspěch2.9.2012 - Byla to teprve předehra nedělního hlavního programu a už to byla pravá závodnická show. Czech Truck Prix v Mostě slaví dvacáté výročí a sobotní závody potvrdily, že evropský šampionát opentlený kvalitním i poutavým doprovodným programem na sever Čech patří.

Pozvánka na čtvrtý závod CARBONIA CUPU 2012

Pozvánka na čtvrtý závod CARBONIA CUPU 201221.8.2012 - Původně plánovaný čtvrtý závod Carbonia Cupu 2012, který se měl konat 2.9.2012 na okruhu Slovakia Ring, byl změněn na nové místo konání.

Stránka 1 ...3 4 5 6 7 8 9 377 ...378
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu