Vyhledávání

CARBONIA CUP zavítá tentokrát na Slovakiaring

CARBONIA CUP zavítá tentokrát na Slovakiaring

Tímto bychom chtěli pozvat všechny příznivce motorismu a závodníky a jejich teamy z Čech i Slovenska a jejich čtyřkolové miláčky na pokračování dalším závodem okruhového seriálu Carbonia Cupu 2013, který proběhne 22.září a tentokrát se seriál přesune k našim sousedům na vysoce moderní okruh Slovakia Ring.

Přijeďte si zazávodit, otestovat techniku a poměřit síly jezdeckého umění..

Závod je opět vypsán jako sprint pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu.

Ve sprintovém závodu na exkluzivní 6km trati se ve všech kategoriích budou tradičně měřit síly v závodě vypsaném na 20min. Předcházet mu budou 3 tréninkové jízdy po 20 minutách a 25minutová kvalifikace.

Základní startovné pro sprint 5000kč/200euro

Zde je také vypsán odpolední 3hod. vytrvalostní závod teamů 3Le Carbonia. V tomto závodě je možné utvořit team z jednoho či více vozů, počet jezdců min. 2 i více. V závodě se mohou jezdci i vozy libovolně střídat, avšak vozy musejí být ze stejné objemové skupiny, ale jezdci mohou mít 2 různé vozy (tedy mix A+B např.)

Startovné pro vytrvalostní závod 10 000kč/team nebo 400euro.

 

To vše na SlovakiaRingu v jeden závodní den!! Nezapomeňte se tedy přihlásit a tám tak zvýšit šanci bojovat o hlavní výhru šampionátu. Jezdci budou i o tyto závody odměněny krásnými poháry a ve sprintu nebude chybět ani boj o nejrychlejší čas kola z celého dne, kdy je pro vítěze připraven putovní pohár. Krůček k jeho získání má po 2 nejrychleji odjetých letošních závodů Filip Zelenský se svým monopostem Dallara. Najde na Slovensku svého přemožitele?

Přihlášky, více informací a pravidla vytrvalostního závodu + harmonogram dne naleznete na stránkách www.carboniacup.cz

Neváhejte, startovní listina se plní.

Těšíme se na Vás!
Carbonia Team

 

Fotogalerie

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu