Vyhledávání

Bohemia Racing Team do sezóny se zdravým sebevědomím a vysokými cíli

Bohemia Racing Team  do sezóny se zdravým sebevědomím a vysokými cíliMezinárodní mistrovství České republiky v závodech automobilů na okruzích zažije o víkendu premiérový podnik na maďarském Hungaroringu, který je zároveň zahajovacím podnikem letošní sezóny. Účastnit se jej bude i Bohemia Racing Team a po zevrubné přípravě a testování nové techniky odjíždějí jeho členové na okruh u Budapešti se zdravým sebevědomím a vysokými cíli.

„O přípravě dvou nových speciálů AUDI A4 DTM R12 jsme informovali celkem podrobně. Rozhodně jsme se nenudili, ale nyní, v předvečer odjezdu můžu říct, že jsme nic nezanedbali. Věříme, že letošní opět intenzivnější podpora AUDI Sport se projeví i na našich výsledcích,“ prohlásil manažer týmu Petr Najman. Jezdecké obsazení pro dva čtrnáctikolové sprinty budou tvořit Milan Maděryč a Tomáš Kostka, který s týmem dlouhodobě a úspěšně spolupracuje.

„Náš další jezdec, švédský pilot Thed Björk v tomto termínu plní své povinnosti ve švédském šampionátu a startuje v jejich úvodním podniku na okruhu Knutstorp.

Ve středu tedy odjíždíme a budeme se snažit o dosažení maxima. Ve čtvrtek máme ještě naplánované testování, abychom si ověřili výsledky březnových testů na Hungaroringu a v pátek už vše vypukne naostro měřenými tréninky.

Inspirací pro víkendové závody nám může být výsledek z letošního úvodního podniku DTM, který se jel minulý víkend na Hockenheimringu. Značka AUDI obsadila tři první pozice a tovární jezdci AUDI Ekström, Scheider a Kristensen neměli konkurenci. Rádi bychom je v Maďarsku napodobili,“ dodal na závěr s úsměvem Petr Najman.

Více informací a aktuální fotografie naleznete v průběhu celé sezóny na: www.brt.cz.PR
 

Fotogalerie

BRT - představení Audi A4 DTM

foto Alois Folta

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu