Vyhledávání

Hokejové derby pražských S nabídne i setkání s českými vítězi Le Mans Series a DVD !

Hokejové derby pražských S nabídne i setkání s českými vítězi Le Mans Series a DVD !

čtyřiaosmdesáté hokejové derby pražských S, které se uskuteční ve čtvrtek 21. ledna od 18:10 hodin v holešovické Tesla Areně, nabídne fanouškům mimořádné menu. Sportovní příznivci budou mít samozřejmě příležitost shlédnout kvalitní hokejové utkání dvou tradičních rivalů a zároveň se v rámci autogramiády budou moci setkat také s absolutními vítězi loňského ročníku Le Mans Series, Janem Charouzem a Tomášem Engem. V Tesla Areně se veřejnosti poprvé v Čechách představí také vítězný vůz Lola Aston Martin LMP1 s bondovským startovním číslem 007.

Všichni fanoušci, kteří se zúčastní autogramiády, obdrží plakát vítězné posádky Le Mans Series 2009 a ti, kteří přijdou ve sparťanském dresu navíc získají DVD s filmem Cesta na vrchol, jenž dokumentuje sezonu Le Mans Series 2009 a průběh loňského ročníku 24 hodin Le Mans.

Kompletní tiskovou zprávu, další ilustrační fotografie a představení filmu Cesta na vrchol najdete na internetových stránkách www.bpa.cz, www.jan-charouz.cz a www.tomas-enge.cz.

S ohledem na jedinečnou příležitost fanoušků vidět v ČR závodní prototyp Lola Aston Martin LMP1 budeme velice rádi, pokud nám akci pomůžete propagovat prostřednictvím vašich médií. Za případné zveřejnění těchto informací předem děkujeme.Zdeněk Zelenka

BPA

 

Fotogalerie

LMS - 1000 km ve Spa 2009 a abs. bronzoví naši, foto týmu P.Frýba

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu