Vyhledávání

K plus K jede testovat Sallen do Brna , nově také s Tomášem Kostkou

K plus K jede testovat do Brna

Česká Třebová/ Automobilový závodní tým K plus K motosport, jenž se uplynulý víkend velice úspěšně zúčastnil pátého dílu seriálu FIA GT Championship na okruhu v Budapešti, se nyní přesune do Brna.

Na Masarykově okruhu totiž bude nově sestavená jezdecká dvojice stáje, Adam Lacko a Max Nillson, spolu s Karlem Wendlingerem testovat závodní speciál Saleen S7. „Testy mají především prověřit oba závodní vozy před dalším náročným programem a zdokonalit souhru Adama Lacka a nového švédského jezdce Maxe Nilssona,“ konstatoval Pavel Sršeň, obchodní ředitel K plus K motorsport.

Max Nilsson si jako nováček ve dvojici právě s Adamem Lackem v Budapešti vedl velice slušně. Nebýt rozpadlé brzdové destičky, kvůli které musel závodní vůz předčasně do boxů, tato posádka by pro K plus K motorsport vybojovala téměř jistě pódiové umístění. „Na okruhu v Brně se musí Max více seznámit s vozem a je třeba, aby najezdil spoustu zkušebních kilometrů, které se budou v závěru sezony FIA GT Championship jistě hodit,“ dodal Sršeň.

K testujícím jezdcům se rovněž připojí i závodník BRT Tomáš Kostka, který v současné době jezdí s vozem Audi v německém DTM.

K plus K motorsport s Maxem Nilssonem, který vedle Adama Lacka úspěšně nahradil hvězdu zámořské Indy Car Maria Domingueze, počítá i v příštím závodě. O další body do seriálu FIA GT Championship budou týmy bojovat již za 14 dní. V pořadí šestý podnik se jede 20. září na okruhu v portugalském Algarve. (mj)

 

PR

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu