Vyhledávání

Letní Most 2009: Michal Matějovský v letní pauze se seatem v domácím šampionátu

Letní Most 2009: Michal Matějovský v letní pauze se seatem v domácím šampionátu

Matějovský v Mostě se seatem

Letní přestávku mezi závody SEAT León Eurocup využil jezdec týmu SUNRED-BRT Michal Matějovský k aktivitám se sponzory. A tak nebylo náhodou, že se objevil v prostorách pražských O2 Žlutých lázní, kde se dne 6. srpna v rámci "SEAT dne" konal narozeninový koncert skupiny Monkey Business. Michal zde předvedl něco ze svého jezdeckého umění, když na závodním simulátoru firmy 301 (www.301.cz) zajel limitní čas, který se pak v následné soutěži snažili překonat někteří z návštěvníků této akce.

Dva s nejlepším časem byli pak odměněni pozváním týmu SUNRED-BRT na brněnský automotodrom, kde budou hosty týmu při podzimním testování a navíc budou mít možnost svézt se závodním seatem spolu s jezdcem Michalem Matějovským. Vedle toho absolvoval Michal, spolu s Matějem Ruppertem - frontmanem skupiny Monkey Business, rozhovor pro webový portál 02 Extra a malou autogramiádu pro návštěvníky koncertu.

Hned po koncertu se Matějovský přesunul do Mostu k dalšímu testovacímu závodu, který jel v mezinárodním mistrovství ČR, v kategorii D4 (do 2000 ccm) v rámci víkendových závodů mistrovství FIA zóny střední Evropa s vozem SEAT Leon TDI, připravovaném slovenským týmem SEAT Sport Slovakia. Od posledního závodu, který se jel také v Mostě, auto prošlo řadou úprav a vylepšení.

"Technici a mechanici SEAT Sportu v Bratislavě, pod vedením Vladímíra Hybáčka, udělali kus práce a posunuli auto zas o kousek dopředu. V sobotním vytrvalostním 3h závodě jsme skončili na 4. místě. Na příští sezónu by už měl být vůz plně konkurenceschopný", řekl Michal Matějovský po závodě Mostě.

PR

 

Fotogalerie

Letní Most 2009 a M.Matějovský se seatem, foto týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu