Vyhledávání

Peugeot po velmi úspěšných letech zastavuje program vytrvalostních závodů

Peugeot po velmi  úspěšných letech zastavuje program vytrvalostních závodů
Peugeot zastavuje program vytrvalostních závodů a v roce 2012 se soustředí na zajištění úspěšného uvedení řady nových vozů
 
 
Značka Peugeot, která během posledních 16 závodů získala 14 vítězství, mimo jiné obsadila dvě první místa v závodu 24 hodin Le Mans 2009 a ve dvou letech po sobě (2010 a 2011) zvítězila v rámci mistrovství ILMC, se rozhodla zastavit pro rok 2012 svůj program vytrvalostních závodů a nezúčastnit se příštího závodu 24 hodin Le Mans.
 
Toto rozhodnutí je ovlivněno současnou napjatou ekonomickou situací v Evropě a přichází v roce, kdy značka hodlá uvést na trh obzvlášť velký počet nových vozů. Peugeot se proto rozhodl soustředit v roce 2012 své prostředky na obchodní výsledky a především na úspěch nových vozů 208, 3008 HYbrid4, 508 RXH, 508 HYbrid4 a 4008, které vycházejí ze strategie zaměřené na posun směrem k vyšším kategoriím a na internacionalizaci značky.
 
Značka v souladu se svou sociální odpovědností a dohodou o odpovědné správě pracovních míst a kompetencí, kterou podepsalo 5 odborových organizací, navrhne všem zaměstnancům, kterých se změna týká, nové pracovní zařazení. Využije u toho speciální systém, který byl vytvořen pro řízení a zajišťování školení/rekvalifikací a interní mobility.
 
 
 
 
 

Radka Matthey

PR

 
 
 

Fotogalerie

Vozy Peugeot 908 mají první dvě místa ve Spa, květen 2011

foto týmu

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu