Vyhledávání

Vítězná česko německá posádka Le Mans Series 2009 převzala další cennou trofej.

Vítězná česko německá posádka Le Mans Series 2009 převzala další cennou trofej.

Charouz, Enge a Mücke oceněni Britským klubem závodních jezdců - (08.12.2009)

Vítězná posádka Le Mans Series 2009 převzala další cennou trofej. V průběhu slavnostního večera spojeného s předáváním výročních cen Britského klubu závodních jezdců (BRDC) vedeného bývalým mistrem světa formule 1 Damonem Hillem převzalo česko-německé trio Jan Charouz, Tomáš Enge, Stefan Mücke trofej Le Mans - Silverstone Challenge Award.

Poté, co Jan Charouz převzal v Černé Hoře ocenění FIA Talent roku a po slavnostním vyhlášení vítězů Le Mans Series, které proběhlo v sobotu v Le Mans, byli Jan Charouz, Tomáš Enge a Stefan Mücke oceněni také v průběhu slavnostního večera BRDC v Londýně, mezi jehož hosty patřily kromě další i legendy formule 1 Sir Stirling Moss a Sir Jackie Stewart.

Jezdci továrního týmu Aston Martin Racing převzali Le Mans - Silverstone Challenge Award určenou pro posádku, jež během roku dosáhla nejlepšího kombinovaného výsledku v závodech 24 hodin Le Mans a 1000 km Silverstone.

Připomeňme, že v Le Mans dojeli Jan, Tomáš a Stefan na čtvrtém místě absolutně a na okruhu Silverstone si třetím místem zajistili vítězství v celkovém hodnocení šampionátu v královské třídě LMP1, čímž také významně pomohli Aston Martinu k triumfu v hodnocení týmů i značek.

BPA

 

Fotogalerie

Le Mans Series v Algarve 2009- tréninky. foto týmu

Další fotografie 1 2

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu