Vyhledávání

Vydařený závěr sezóny Martina Matzkeho na Epilogu. A nyní směr FIA GT1 ????

Vydařený závěr sezóny Martina Matzkeho na Epilogu. A nyní směr FIA GT1 ????

Vydařený závěr sezóny

Poslední podnik české motoristické sezóny zakončil Martin Matzke výborně. S vozem BMW M3 GTR získal v tříhodinovce zlato a šestihodinový vytrvalostní závod Epilog dokončil v týmu K plus K na voze SALEEN S7R na pěkném čtvrtém místě společně s Michalem Vorbou a Štefanem Rosinou. Tři hodiny Epilogu se započítávaly do celkové klasifikace Mezinárodního mistrovství ČR v závodech automobilů na okruzích.

Martin Matzke tedy nejprve usedl do vozu SALEEN S7R a odjel první hodinu náročné šestihodinovky. Po přestávce na odpočinek vyjel na okruh v BMW a poslední hodinu Epilogu dokončil opět na speciálu kategorie GT1. "Na střídání vozů jsem si celkem rychle zvykl. SALEEN má sice jednou takový výkon nežli BMW, ale po dvou odjetých kolech mi nedělalo problém odjet závod i ve slabším voze. Brněnský okruh patří mezi moje oblíbené a dobře ho znám. Ze zlatého poháru v závěru sezóny mám samozřejmě velkou radost," řekl po dojetí Martin Matzke.

Tento podnik byl poslední, kterého se roudnický jezdec zúčastnil. Pokud dopadnou dobře jednání, mohl by se Martin zúčastnit v roce 2011 MS vozů GT1.

 

PR

K Kubeš

 

Fotogalerie

Epilog 2010 miniobjektivem Pavla Jelínka

Zaměřeno na partnerské posádky, ale nejen to

Další fotografie 1 2 3 4 5 6 7 8

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu