Vyhledávání

Závěr minulého týdne byl z pohledu Jana Charouze velmi slavnostní.

Jan Charouz získal vysokoškolský diplom i závodnické ocenění - (30.11.2009)

Závěr minulého týdne byl z pohledu Jana Charouze velmi slavnostní. Dvaadvacetiletý Pražan v pátek promoval v Londýně, večer v Praze v zastoupení převzal ocenění za výsledky, kterých dosáhl při závodech šampionátu Le Mans Series i ve slavné čtyřiadvacetihodinovce v Le Mans.

Jan Charouz letos úspěšně působil ve vytrvalostních závodech sportovních vozů a stejně úspěšně ve Velké Británii dokončil univerzitní studium ziskem titulu BSc International Business. Diplom Jan Charouz převzal v pátek na půdě katedrály Southwark, která je nejstarší dosud stojící církevní stavbou v Londýně a jejíž historie sahá minimálně do sedmého století našeho letopočtu.

Do slavnostního se v pátek oblékli také další jezdci zastupovaní agenturou BPA sport marketing a spolupracující se společností Charouz Racing System. Při slavnostním Vyhlášení mistrů České republiky v automobilovém sportu v hotelu Ambassador Zlatá husa v Praze se ocenění kromě již zmíněného Jana Charouze dočkali také Antonín Charouz, Stefan Mücke, Tomáš Enge, Antonín Blažek jun., Václav Pech, Petr Uhel, Martin Semerád, Bohuslav Ceplecha a také Sauto.cz Racing Team.

 

BPA

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu