Vyhledávání

6 víkendů v lyžařských střediscích po celém Česku se SEAT 4 ROADSHOW

6 víkendů v lyžařských střediscích po celém Česku se SEAT 4 ROADSHOW
SEAT vyráží na hory se svou SEAT 4 ROADSHOW
  • Na roadshow se představí modely SEAT Alhambra 4, Altea Freetrack 4 a Altea XL 4 s pohonem všech kol
  • 6 víkendů v hlavních lyžařských střediscích po celé České republice
  • Občerstvení a různé atrakce i soutěže pro návštěvníky včetně dětí
 
SEAT vyráží na hory! Milovníci zimních sportů se mohou přesvědčit o přednostech vozů SEAT Alhambra 4, SEAT Altea Freetrack 4 a SEAT Altea XL 4, tedy vozů s pohonem všech kol přímo na svahu v lyžařských střediscích po celé České republice. Okružní SEAT 4 ROADSHOW startuje v sobotu 21. 1. v Janských Lázních a kromě Krkonoš postupně během dalších pěti víkendů zavítá také na Šumavu, do Jizerských hor, Beskyd, Jeseníků a Krušných hor. Rozloučení s letošní lyžařskou sezonou se uskuteční v neděli 26. 2. v Horních Mísečkách.
 
Kdo si zastávku k odpočinku i zábavě na SEAT 4 ROADSHOW začne plánovat s předstihem v teple domova, ten si může registrací na webové stránce www.seat.cz/zima zajistit horký nápoj zdarma, který na sjezdovce přijde zajisté vhod. Ostatně na dobře zásobeném baru lze zmožené tělo regenerovat rovněž pomocí dalších tradičních i netradičních teplých míchaných nápojů. Na unavené a promrzlé lyžaře čeká ve velkém stanu SEAT také odpočinková zóna s lehátky a topidly.
 
SEAT je se sportem a soutěžemi bytostně spjatý, a tak nemůže chybět celá řada soutěží pro velké i malé. Vozy SEAT s pohonem všech kol zároveň napomáhají bezpečné jízdě pro celou rodinu. Hlavní atrakcí vedle vystavených vozů bude úsek s měřením rychlosti jízdy na lyžích a snowboardu spojující sportovní zápolení a pravidla bezpečné jízdy. Po jeho absolvování bude každý účastník vyfocen spolu se svou dosaženou rychlostí. Účastníci ostatních soutěží dostanou za odměnu držák na permanentku nebo speciální bonbóny SEAT 4. Pro příznivce elektronické zábavy bude připravena hra SEAT na tabletech iPad.
 
Celý den bude probíhat v režii moderátora a příjemnou atmosféru bude vytvářet hudební reprodukce. Na místě budou přítomni zástupci nejbližšího prodejce značky SEAT, kteří budou odpovídat na veškeré dotazy zájemců směřující k vystaveným vozům a k jejich financování. V neposlední řadě bude mož zajistit i předváděcí jízdu s vybraným modelem. Svět značky SEAT přiblíží projekce uvnitř stanu SEAT.
 

Předváděné modely SEAT Alhambra 4W, Altea Freetrack 4 a Altea XL 4 jsou pro náročný provoz v zasněženém horském prostředí jako stvořené. Všechny tři modely poskytují velkorysý prostor pro celou rodinu včetně lyžařské výbavy a dalších zavazadel. Alhambra 4 může mít ve svém variabilním interiéru navíc až sedm samostatných sedadel. Modely Alhambra 4 a Altea XL 4 jsou poháněny osvědčeným dvoulitrovým turbodieselem 2.0 TDI o výkonu 103 kW (140 k), který vyniká mimořádnou hospodárností, kultivovaným během, suverénní hnací sílou a neochvějnou trakcí díky inteligentně řízenému pohonu všech kol s mezinápravovou spojkou Haldex a citlivě vyladěným elektronickým podvozkovým a trakčním systémům. Modely Altea Freetrack v provedení 4 jsou k dispozici s motory 2.0 TSI/155 kW (211 k), 2.0 TDI/103 kW (140 k) a 2.0 TDI/125 kW (170 k). V porovnání s Alteou XL 4 nabízejí navíc větší světlou výšku a robustní design ve stylu SUV.

 
Další informace a především fotografie z akcí budou průběžně zveřejňovány na facebookovém profilu SEAT na adrese www.facebook.com/SeatCr.
 
Harmonogram SEAT 4 ROADSHOW:
Den:                 Místo:
21. 1. sobota             Janské Lázně
22. 1. neděle             Horní Mísečky
---
27. 1. pátek              Železná Ruda – Špičák
28. 1. sobota             Železná Ruda – Špičák
29. 1. neděle             Zadov
---
3. 2.  pátek              Špindlerův Mlýn – Sv. Petr
4. 2.  sobota             Ještěd
5. 2.  neděle             Bedřichov
---
10. 2. pátek              Velké Karlovice
11. 2. sobota             Vaňkův kopec
12. 2. neděle             Kouty nad Desnou
---
17. 2. pátek              Bedřichov
18. 2. sobota             Severák
19. 2. neděle             Klínovec
---
25. 2. sobota             Harrachov
26. 2. neděle             Horní Mísečky
 
 
 
*****
SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží cca 75 % své výroby do 72 zemí a je vedoucí značkou na španělském trhu. V roce 2010 dosáhl SEAT s celkovým prodejem 339 500 vozidel obchodního obratu ve výši 4,7 miliardy eur.
 
Skupina SEAT zaměstnává 13 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech v Barceloně - Zona Franca, El Prat de Llobregat a Martorell, kde kromě ostatních modelů vyrábí především velmi úspěšné modelové řady Ibiza a Leon. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod koncernu Volkswagen Group v portugalském městě Pamela.
 

Španělská nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také výzkumným a vývojovým střediskem, v němž více než 900 inženýrů pracuje na vývoji inovativní automobilové techniky. V souladu s vyhlášenou strategií důsledné ochrany životního prostředí odpovídají veškeré aktivity společnosti SEAT kritériím trvale udržitelného rozvoje, a to se zvláštním zřetelem na snižování emisí CO2, efektivní využívání energií, recyklaci a opakované využívání zdrojů.

PR

 

Fotogalerie

SEAT 4x4 roadshow 2012

akce se právě rozjíždí ( leden 2012)

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu