Vyhledávání

Ostatní

Potíže v mrazech se netýkají jen dieselů. Zimní směs vyžadují též vozy na LPG a mění se i parametry benzínu

16.12.2018 - Začíná přituhovat a motoristé by měli být důkladně připraveni na zimu. Kromě klasické údržby, jakou je například doplnění zimní směsi do ostřikovačů nebo prověření stavu autobaterie, je třeba se zaměřit i na palivo. Obvyklým problémem je zamrzající nafta, se kterou mohou nastat potíže již při −7 °C. Speciální zimní směs je nutné natankovat též do LPG vozů. Dokonce i benzín musí mít v zimním provozu odlišné parametry. Jediné palivo, které má stálé složení i parametry, je CNG.

TECHAGRO 2018 – Michelin představí inovativní zemědělské pneumatiky

TECHAGRO 2018 – Michelin představí inovativní zemědělské pneumatiky6.4.2018 - Během veletrhu TECHAGRO, který se bude konat od 8. dubna v Brně, představí firma Michelin inovativní zemědělské pneumatiky. Návštěvníci jejího stánku číslo 018 v pavilonu C budou mít možnost hovořit s odborníky a seznámit se s pneumatikami MICHELIN X TWEEL, MICHELIN AxioBib, MICHELIN EvoBib a MICHELIN RoadBib.

Mladí řidiči často zneužívají auta svých rodičů a řídí nezodpovědně, zjistil Ford

Mladí řidiči často zneužívají auta svých rodičů a řídí nezodpovědně, zjistil Ford24.3.2017 - Mladí lidé riskují v autech svých rodičů, která si často půjčují bez ptaní. Překračují povolenou rychlost, používají za volantem chytré telefony a řídí pod vlivem alkoholu.

Sjednáváte pojistku? Nezapomeňte na doklad prokazující její uzavření

8.2.2016 - Sjednat si povinné ručení auta dnes rozhodně není nijak složité. Potvrzuje to každý, kdy někdy využil internet. Zde lze provést srovnání povinného ručení, díky čemuž si můžeme pojistku vybrat rychle a jednoduše. Stejně tak si ji můžeme vybrat také výhodně. Tato cesta je určena pro každého, kdo hledá nejlevnější povinné ručení. Aby naše informace byly kompletní, neměli bychom zapomenout upozornit také na web, kde je toto možné. Jedná se o stránku Porovnej24.cz, která dnes patří mezi jednu z těch nejoblíbenějších.

U zákazníků AAA AUTO loni zvítězil benzínový hatchback s výkonem do 69 kW

25.1.2016 - Nejprodávanější ojetinou pro rok 2015 se stal hatchback poháněný benzínovým agregátem o výkonu do 69 kW. Dominovala auta s průměrným stářím kolem 6 let a manuální převodovkou. Nejoblíbenější barvou je stříbrná. Vyplývá to z každoroční analýzy nejprodávanějších specifikací ojetých vozů AAA AUTO Index.

Kolik času potřebujete ke sjednání povinného ručení?

12.1.2016 - Také vám připadá, že máte stále méně času? Rozhodně vám to nemusí jenom připadat, jelikož dnes je to holý fakt. A tak není výjimkou, že většina z nás chce čas samozřejmě co nejvíce ušetřit. V tomto ohledu tak jasně platí, že to nemusí být složité. Zvláště, pokud provedeme srovnání povinného ručení. Ano, mluvíme o zákonné pojistce, kterou už není nutné sjednávat na pobočce, kde nás to stojí mnoho času a energie.

Jak je to s pojistnými limity u povinného ručení

27.12.2015 - Při hledání ideální pojistky bychom neměli hledět jenom na to, co nám nabídne. Nutné je hledět i na to, jaké nabídne povinné ručení auta takzvané limity pojistného plnění. Jedná se o částky, které jsou spojeny s krytím škod. V souvislosti s tím, poté pojišťovna uhradí jenom takové škody, které souvisejí právě s tím, jak velké dané limity jsou. Mnohdy samozřejmě platí, že jejich volbu si můžeme sami upravit. Stačí provést srovnání povinného ručení a vybrat takovou možnost, která nám bude vyhovovat.

Je jedno, kde bydlíte. Výhodné povinné ručení získáte odkudkoliv

13.12.2015 - V minulosti měli výhodu hlavně ti, kteří bydleli ve větších městech. A to hlavně z toho důvodu, že právě zde mohli jednoduše vybírat z různých pojišťoven, které jim nabídli povinné ručení auta. Dnes je ale situace zcela jiná, jelikož není problém sjednat si povinné ručení online. A je tak úplně jedno, kdy bydlíte, jelikož většina pojišťoven na trhu nabídne celorepublikovou působnost. Důležité je tak jenom znát web, kde si správnou pojistku sjednáte. Tím webem je Porovnej24.cz. Ten však není jenom běžnou stránkou, kde můžete studovat ceník povinného ručení. Nabídne vám i možnost porovnání, stejně jako samotného sjednání.

Komplexní služby společnosti Auto Dufek v rámci vozů Mazda

13.12.2015 - Každá automobilová značka by měla mít svého profesionálního partnera, který v případě potřeby dokáže všem klientům pomoci a poskytnout jim komplexní služby bez ohledu na jejich náročnost. Mazda jednoho takového má pod názvem Auto Dufek. Jedná se o hlavního českého specialistu na ojeté i zánovní vozy Mazda. Společnost mimo jiné disponuje největší skladovací kapacitou pro náhradní díly, k vozům Mazda, k okamžitému odběru, tím však celý výčet služeb v rámci komplexního přístupu nekončí. Vždy záleží na samotném majiteli vozidla, jestli se rozhodne pro zcela nové náhradní díly nebo využije vrakoviště Mazda k nalezení optimálního dílu za sníženou hodnotu standardní ceny.

Levné pneumatiky a vysoká kvalita? Jde to!

13.12.2015 - Pneumatiky mají naprosto zásadní vliv na ovladatelnost a bezpečnost vašeho vozu. Kvalitní obutí zaručuje ideální brzdnou dráhu, odvod vody při dešti, chování v zatáčkách a má vliv i na spotřebu. Levné pneumatiky nemusí být nekvalitní – pokud víte, kde nakupovat, například u spolehlivého dodavatele extralevnepneu.cz, který vám při koupi poskytne řadu výhod!

Stránka 1 2 3 4 467 ...468
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu