Vyhledávání

Kolik času potřebujete ke sjednání povinného ručení?

Také vám připadá, že máte stále méně času? Rozhodně vám to nemusí jenom připadat, jelikož dnes je to holý fakt. A tak není výjimkou, že většina z nás chce čas samozřejmě co nejvíce ušetřit. V tomto ohledu tak jasně platí, že to nemusí být složité. Zvláště, pokud provedeme srovnání povinného ručení. Ano, mluvíme o zákonné pojistce, kterou už není nutné sjednávat na pobočce, kde nás to stojí mnoho času a energie. Lze provést srovnání povinného ručení, které zrealizujeme z pohodlí našeho domova, prostřednictvím internetu. A kde? Na webu Porovnej24.cz.

Výběr pojistky netrvá déle, než pár minut

Zajímá vás, jak dlouho vlastně takové sjednání trvá? Začněme tím, že si nejprve vyberete takové povinné ručení auta, které vám bude maximálně vyhovovat. A to jak s ohledem na rozsah samotného krytí, tak i s ohledem na výše pojistných limitů. Nezapomínáme také na to, že bychom si měli prostudovat ceník povinného ručení. A proč? Jelikož každý z nás dnes hledá nejlevnější povinné ručení a právě tato cesta ke sjednání je dnes takovou, se kterou chybu zaručeně neuděláte. Chybu neuděláte ani s velkými pojišťovnami, kam se řadí ČSOB pojišťovna. Tím si můžete být stoprocentně jisti. A to vše vám nemusí trvat déle, než pár minut. U mnohých tak může být za pouhé dvě minuty hotovo.

Jak dlouho trvá samotné sjednání?

Ani to není nijak složité a zdlouhavé. I zde si můžete být jisti tím, že zvládnete vyřídit povinné ručení online. Tedy bez nutnosti kamkoliv chodit, stejně jako bez nutnosti jakékoliv administrativy. Kalkulačka povinného ručení vás tak požádá jenom o základní údaje o vás a vašem vozidle. Následně už dojde jenom ke shrnutí pojistky a tomu, že potvrdíte smlouvu. Ta se zobrazí na vašem monitoru. Jakmile máte hotovo, je pojištění vaše. A tak už stačí udělat jenom jeden poslední krok. A o co se jedná? O nutnost pojištění zaplatit. A to lze uskutečnit za pár vteřin. Jak? Pomůže vám k tomu vaše platební karta.

 

Vaše komentáře

Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu