Vyhledávání

Ostatní

Autobazar

24.1.2014 - Kvalitní a spolehlivé auto je dnes již nedílnou součástí téměř každé domácnosti a v těch, co není, jsou považovány v současné době spíše za raritu. Je pravda, že nám slouží jako pomocník při mnoha denních činnostech jako jsou například nákupy, cestování po městě či dojíždění za prací a koníčky do svého okolí.

Nevíte co s použitými katalyzátory?

17.1.2014 - Pojem Katalyzátor si jistě vybaví každý majitel automobilu. Katalyzátory snižují množství škodlivých látek vznikajících při spalování pohonných hmot na látky méně škodlivé. Tuto chemickou reakci zajišťuje vrstva drahých kovů, která je nedílnou součástí katalyzátorů. Většinu z nás ani nenapadne, že se již použité katalyzátory dají nějak využít. A už vůbec nás nenapadne, že by z toho mohla kápnout nějaká ta koruna zpět.

Jak poznat kvalitní autoškolu a sehnat kurz za nejlepší cenu?

17.11.2013 - Pokud i vy ještě nemáte řidičské oprávnění a chcete ho získat, není jiná cesta, než si zaplatit kurz v autoškole. Nemilou zprávou je, že ceny kurzů pro získání řidičského průkazu neustále stoupají a liší se v jednotlivých autoškolách i o několik tisíc. Proto je musíte vybírat, protože správným výběrem autoškoly můžete i výrazně ušetřit. Pozor si musíte dát nejen na cenu, ale i na kvalitu služeb. Jak tedy vybrat správnou autoškolu?

Prodej a dražby zabavených automobilů

18.10.2013 - Bez moderních vymožeností a nejrůznějších technických pomocníků si v dnešní době náš současný život nedovede představit téměř nikdo. Ať už se jedná o techniku ve smyslu komunikačních technologií, médií nebo jiných provozů, které nás provází dnes a denně.

Novinky zimních pneumatik

11.10.2013 - Zima je blíž a blíž, počasí se mění pomalu ze dne na den a pro motoristy přichází období, kdy by měli být připraveni na vše. Všichni jistě dobře víme, že od 1. Listopadu jsme povinni přezouvat na zimní pneumatiky. Většina z nás výměnu nechá na poslední chvíli a to se nám může vymstít v podobě náporu v pneuservisech i případného zvýšení cen.

Polepy na auto

11.10.2013 - Vlastníte firmu nebo provozujete nějakou vlastní činnost a chcete se zviditelnit? Potom jistě přemýšlíte o tom, jak co nejvýhodněji a nejefektivněji investovat své finance do některé z mnoha forem reklam a přilákat tak co nejširší skupinu potenciálních zákazníků.

Olympionik Hradilek: Ten tahač má sílu

Olympionik Hradilek: Ten tahač má sílu16.9.2013 - Už tento víkend se v Praze uskuteční Mistrovství světa ve vodním slalomu. Uspět by si na domácí půdě přál i slalomář Vavřinec Hradilek, který v tom minulém přijel podpořit tahače stáje MKR Technology do Mostu. Ty stříbrného olympionika z Londýna doslova nadchly. Tentokrát budou truckeři z MKR držet pěsti právě Vávrovi.

Recenze bestsellerů zimních pneumatik pro sezónu 2012/2013

27.8.2013 - Zimní motoristická sezóna se pomalu blíží. Zajímalo nás, jaká uživatelská pneumatiky byla nejoblíbenější v sezóně 2012/2013 a jak její používání hodnotí právě šoféři s různým stylem jízdy a zkušenostmi. Informace o prodejnosti čerpala z oblíbeného nákupního portálu Heuréka. Poté jsme se obrátili na konkrétního prodejce pneumatik, e-shop Pneumatiky.cz

Značka Barum hledá osobní pneumatiku vyrobenou co nejblíže 4. dubnu 1971

Značka Barum hledá osobní pneumatiku vyrobenou co nejblíže 4. dubnu 197122.8.2013 - 43. ročník mezinárodně populárního závodu Barum Czech Rally Zlín, jehož hlavním partnerem je i letos značka Barum, odstartuje v ulicích Zlína večerní diváckou Super RZ již 30. srpna. U příležitosti závodu připravil Barum pro své zákazníky jedinečnou soutěž o voucher na sadu nových zimních pneumatik nazvanou „Barum hledá pneumatiku z první Barumky“. Znamená to, že značka hledá osobní pneumatiku vyrobenou co nejblíže k datu vzniku Barum Czech Rally Zlín. Dne 4. dubna 1971 se totiž jel první závod známý jako „Servisní dny Škoda a Rallye Barum“, kterým se začala psát historie rallye závodů v České republice.

Multicar

7.8.2013 - Když se řekne multikára, každému se jistě vybaví typicky zelené menší vozidlo, které běžně vídáme v městských ulicích, ale také při pomocných pracech nejrůznějšího typu. Ve městech bývá k vidění většinou jako uklízecí vůz komunálních a technických služeb.

Stránka 1 2 3 4 5 6 7 467 ...468
Bookmark and Share

MOTORA - autodíly za nejlepší cenu